• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza

O nieszczęśliwe zdarzenie nietrudno. Wypadek przy pracy, w gospodarstwie rolnym, komunikacyjny – każda taka okoliczność może mieć tragiczne skutki. Dla rodziny przedwczesna, nagła śmierć bliskiej osoby to zawsze szok i wielka strata. Dramatyczne wydarzenie wiąże się z gwałtownymi emocjami, poczuciem bólu, ogromnego żalu, i niepowetowanej krzywdy. Na początku towarzyszące rodzinie zmarłego uczucia nie pozwalają racjonalnie ocenić sytuacji.

Po jakimś czasie jednak (często dzięki wsparciu życzliwych osób) najbliżsi zaczynają rozumieć, że za śmierć bliskiej osoby przysługuje im odszkodowanie. Przecież negatywne konsekwencje, jakie dotykają ich w związku ze stratą, mają wymiar nie tylko emocjonalny, ale często również materialny, a gwałtowny wstrząs nierzadko odbija się na zdrowiu. Właśnie dlatego warto wówczas skorzystać z profesjonalnej pomocy kancelarii odszkodowawczej, w której sztab wykwalifikowanych prawników i ekspertów zagwarantuje niezbędne wsparcie.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z działalności tego typu podmiotów. Inni zadają sobie pytanie, czy w ogóle warto ubiegać się o odszkodowanie. Odpowiedź jest jednoznaczna, bo choć środki finansowe nie są w stanie załagodzić cierpienia ani przywrócić życia, to jednak stanowią realną rekompensatę doznanych krzywd. Pieniądze uzyskane z odszkodowania za śmierć bliskiej osoby umożliwiają najbliższym żyć w sposób godny, prowadzić dom na takim samym bądź podobnym do dotychczasowego poziomie.

 


FORMULARZ KONTAKTOWY

Często bowiem zdarza się, że zarobki ofiary nieszczęśliwego wypadku stanowiły znaczący wkład finansowy dla budżetu domowego. Nagły brak takiego przychodu może wiązać się z poważnym uszczupleniem środków finansowych rodziny, a nawet z jej popadaniem w ubóstwo. Dodatkowo pieniądze z rekompensaty pozwalają niejednokrotnie pokryć koszty leczenia, które przed śmiercią mogło być podejmowane w celu ratowania życia. Zazwyczaj umożliwiają również pokrycie wydatków związanych z pochówkiem. Ponadto odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby można przeznaczyć na uporanie się ze stratą i ewentualną pomoc psychologiczną lub inne leczenie w tym zakresie.

Łatwo sobie wyobrazić trudności i wyzwania, z jakimi przyjedzie zmierzyć się rodzinie zmarłego po jego odejściu. Odnalezienie się w tej zupełnie nowej sytuacji jest prawdziwym wyzwaniem, również z powodu dodatkowych kosztów przy jednoczesnym uszczupleniu domowego budżetu i braku finansowego wsparcia. Wiele osób popada wówczas w długi i biedę. By się przed tym uchronić, warto ubiegać się o należne pieniądze.

O odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby może ubiegać się właściwie każdy członek rodziny. Najczęściej są to krewni: dzieci, rodzice, współmałżonek, rodzeństwo. Jednak tak naprawdę o rekompensatę starać mogą się także członkowie dalszej rodziny (dziadkowie, wnuki, wujostwo), a nawet inne osoby, które ze zmarłym łączyły silne relacje emocjonalne.

Starając się o przysługujące pieniądze, warto korzystać z profesjonalnego wsparcia kancelarii odszkodowawczej, gdyż w ten sposób mamy możliwość właściwie uzasadnić swoje roszczenia i uzyskać odpowiednią kwotę adekwatną do poniesionej straty.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!Działamy na terenie
całej Polski.