• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

LUBLIN

Kancelaria odszkodowawcza

Kancelaria odszkodowawcza Comrade Law w swojej działalności koncentruje się na dochodzeniu należności z tytułu odszkodowań od różnych towarzystw ubezpieczeniowych na terenie województwa mazowieckiego. Występujemy zarówno w imieniu poszkodowanych w wypadkach, jak i ich rodzin. Dzięki kadrze profesjonalnych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw, możemy dołożyć wszelkich starań, by skutecznie rozwiązywać powierzone nam kwestie. W zespole naszych pracowników znajdują się wykwalifikowani prawnicy, radcy prawni, eksperci i rzeczoznawcy. Ich zdolności negocjacyjne pozwalają szybko rozwiązywać sprawy naszych klientów. Współpracujemy z grupą lekarzy specjalistów oraz biegłych.

Stale inwestujemy w rozwój naszej kancelarii odszkodowawczej, dlatego możemy nieustannie rozszerzać działalność o nowe oddziały nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, ale również innych regionów kraju. Ciągle dbamy w rozwój naszych pracowników i staramy się poszerzać ich kompetencje. Zajmujemy się prowadzeniem spraw przeciwko ubezpieczycielom (zarówno tym mniej znanym, drobnym, jak i wielkim, od lat funkcjonującym na polskim rynku instytucjom) w postępowaniach przedsądowych i sądowych. Zawsze staramy się dochodzić odszkodowań, które w pełni rekompensowałyby poniesione straty i były adekwatne do rozmiarów uszczerbku.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Podstawowym zadaniem naszej firmy jest reprezentowanie Klientów i skuteczne odzyskiwanie należności z tytułu zaniżonych odszkodowań. Kierujemy się dobrem i interesem naszych Zleceniodawców, dlatego z wielką starannością przygotowujemy się do wszystkich spraw. Pragniemy, by wywalczone roszczenia, choć w pewnej części zrekompensowały cierpienia i straty oraz pozwoliły normalnie funkcjonować poszkodowanym.

Występujemy jako reprezentanci ofiar zdarzeń losowych, wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, cierpiących na skutek powikłań zdrowia związanych z pracą i chorób zawodowych, pacjentów borykających się z dolegliwościami na skutek błędów w sztuce lekarskiej oraz tych, którzy z powodu zaniedbań personelu medycznego ponieśli uszczerbek na zdrowiu. Działamy również w imieniu osób bliskich oraz rodzin osób zmarłych z powodu wypadków.

PREZENTACJA

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

JAK DZIAŁAMY

Jesteśmy skuteczni!

Kancelaria odszkodowawcza Comrade Law nie tylko reprezentuje swoich klientów (z terenu województwa mazowieckiego) w powierzonych sprawach, ale też przygotowuje wszystkie czynności formalo-prawne mające na celu egzekucję środków. W pierwszej kolejności ustalamy rozmiar szkody rzeczowej lub osobowej oraz podmiot zobowiązany do spełnienia roszczeń i wypłaty. Następnie dookreślamy i precyzujemy wszystkie szczegóły związane ze sprawą. Przygotowujemy i zbieramy niezbędną dokumentację, w razie potrzeby zgłaszamy się o pomoc do zaufanych lekarzy i rzeczoznawców o przygotowanie stosownych opinii pozwalających dokładnie określić negatywne skutki zdarzenia, wypadku. Przygotowujemy i przesyłamy roszczenie, a później reprezentujemy Klienta (jako przedstawiciel) na każdym etapie procesu – w razie konieczności gwarantujemy wsparcie prawne w postępowaniu przed sądem, w sprawach cywilnych, jak i karnych. Nasi doświadczeni specjaliści i prawnicy dopełniają czynności procesowych.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.