• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza

Kancelaria odszkodowawcza Comrade Law w swojej działalności koncentruje się na dochodzeniu należności z tytułu odszkodowań od różnych towarzystw ubezpieczeniowych na terenie województwa mazowieckiego. Występujemy zarówno w imieniu poszkodowanych w wypadkach, jak i ich rodzin. Dzięki kadrze profesjonalnych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw, możemy dołożyć wszelkich starań, by skutecznie rozwiązywać powierzone nam kwestie. W zespole naszych pracowników znajdują się wykwalifikowani prawnicy, radcy prawni, eksperci i rzeczoznawcy. Ich zdolności negocjacyjne pozwalają szybko rozwiązywać sprawy naszych klientów. Współpracujemy z grupą lekarzy specjalistów oraz biegłych. Kancelaria odszkodowawcza Comrade Law w swojej działalności koncentruje się na dochodzeniu należności z tytułu odszkodowań od różnych towarzystw ubezpieczeniowych na terenie województwa mazowieckiego. Występujemy zarówno w imieniu poszkodowanych w wypadkach, jak i ich rodzin. Dzięki kadrze profesjonalnych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw, możemy dołożyć wszelkich starań, by skutecznie rozwiązywać powierzone nam kwestie. W zespole naszych pracowników znajdują się wykwalifikowani prawnicy, radcy prawni, eksperci i rzeczoznawcy.


FORMULARZ KONTAKTOWY

Kancelaria odszkodowawcza Comrade Law w swojej działalności koncentruje się na dochodzeniu należności z tytułu odszkodowań od różnych towarzystw ubezpieczeniowych na terenie województwa mazowieckiego. Występujemy zarówno w imieniu poszkodowanych w wypadkach, jak i ich rodzin. Dzięki kadrze profesjonalnych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw, możemy dołożyć wszelkich starań, by skutecznie rozwiązywać powierzone nam kwestie. W zespole naszych pracowników znajdują się wykwalifikowani prawnicy, radcy prawni, eksperci i rzeczoznawcy. Ich zdolności negocjacyjne pozwalają szybko rozwiązywać sprawy naszych klientów.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!Działamy na terenie
całej Polski.