• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Zachodniopomorskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

W obrębie województwa zachodniopomorskiego każdego dnia dochodzi do różnych zdarzeń drogowych. Na skutek wypadków samochodowych i stłuczek spora część osób zostaje ranna, duże osób niestety umiera. Osoby poszkodowane to kierowcy i piesi, ale także pasażerowie pojazdów, którzy nie zawsze wiedzą, że należy im się odszkodowanie.

Właściciel pojazdu, w którym znajdował się pasażer, ponosi odpowiedzialność za szkody osobowe, które go dotknęły podczas wypadku samochodowego (w województwie zachodniopomorskim i nie tylko). To w ramach jego polisy OC mają być realizowane świadczenia. Wyjątkiem tutaj jest przypadek, kiedy zderzają się ze sobą dwa lub kilka samochodów z winy jednego z kierowców. Wtedy odpowiedzialność ponosi sprawca i jego firma ubezpieczeniowa.

Warto wiedzieć, że gdy toczy się postępowanie przeciwko sprawcy, ale nie został jeszcze uznany prawomocny wyrok orzekający o winie, to istnieje możliwość ustalenia odpowiedzialności cywilnej za spowodowanie wypadku. Sprawa z ubezpieczycielem powinna przebiegać niezależenie od sprawy w sądzie, ponieważ przesłanki cywilne różnią się od przesłanek karnych, a więc rekompensata można zostać przyznana nawet, kiedy sprawca zostaje uniewinniony.

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Co trzeba zrobić zaraz po wypadku? W pierwszej kolejności należy zadbać o zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie pomocy poszkodowanym i rannym oraz należy zawiadomić służby ratunkowe. Dobrze jest wystosować do funkcjonariuszy prośbę o wydanie notatki służbowej, a jeśli nie jest to możliwe na miejscu, można uzyskać informacje na temat posterunku, w którym zostanie udostępniony taki dokument. Warto pamiętać również o tym, aby zanotować numer i nazwę firmy, należy także zapisać jego dane osobowe, model, markę i numer rejestracyjny pojazdu.

Jeżeli doszło do wypadku (w województwie zachodniopomorskim lub innym), ale nie została wezwana karetka, ale po pewnym czasie uczestnicy wypadku odczuwają dolegliwości, trzeba od razu udać się do lekarza lub najbliższe przychodni. Nawet z pozoru błahe objawy nie mogą być lekceważone, ponieważ mogą zwiastować poważne urazy. Podjęcie leczenia i zgromadzenie dokumentacji medycznej jest czymś niezbędnym do pozyskania należnej kwoty odszkodowania.

Odszkodowanie mogą uzyskać także pasażerowie, którzy jechali samochodem razem ze sprawcą wypadku, jeżeli nie mieli udziału w powstaniu całego zajścia. Zdarza się nieraz tak, że pozostajemy w jakieś relacji ze sprawcą (jesteśmy rodziną lub znajomym) i chcemy uniknąć dodatkowego obciążania winą, domagając się rekompensaty. Nie jest to jednak słuszne, ponieważ w razie jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych po wypadku, wszelkie koszty (rehabilitacji, leków, leczenia) i straty, będą musiały zostać pokryte przez nas samych. Tymczasem jeżeli poszkodowany zastosował się do wszystkich zasad bezpieczeństwa (np. zapiął pasy), to firma ubezpieczeniowa jest zobowiązana wypłacić mu pełne i niezależenie odszkodowanie za doznane szkody

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.