• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Wielkopolskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Comrade Law to kancelaria odszkodowawcza, której działalność koncentruje się na dochodzeniu należności związanych z odszkodowaniami od różnych firm ubezpieczeniowych na obszarze województwa wielkopolskiego. Występujemy w imieniu zarówno poszkodowanych w nieszczęśliwych zdarzeniach, jak i ich bliskich. Dzięki zespołowi profesjonalnych prawników, którzy dysponują wieloletnim doświadczeniem w zajmowaniu się podobnymi kwestiami, jesteśmy w stanie wykorzystać wszelkie możliwości, by skutecznie wypełniać powierzone nam zadania. Do grona naszych pracowników należą wykwalifikowani rzeczoznawcy, prawnicy, eksperci, radcy prawni. Ich umiejętności negocjacyjne pozwalają sprawnie rozwiązywać problemy naszych Klientów. Dodatkowo współpracujemy z grupą biegłych oraz lekarzy specjalistów.

Nieustannie inwestujemy w to, by nasza kancelaria odszkodowawcza się rozwijała, dlatego możemy regularnie rozszerzać działalność o coraz to nowe centra nie tylko na obszarze województwa wielkopolskiego, ale również w innych partiach kraju. Cały czas dbamy o rozwój kompetencji naszej kadry i próbujemy poszerzać jej umiejętności. Zajmujemy się sprawami wytaczanymi przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym (zarówno przeciwko wielkim instytucjom, jak i mało znanym, działającym od niedawna firmom) w postępowaniach polubownych i sądowych. W każdym wypadku staramy się uzyskiwać odszkodowania, które w całości pokrywałyby straty i stanowiły godziwą rekompensatę stosowną do rozmiarów uszczerbku.

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Najważniejszym zadaniem kancelarii odszkodowawczej Comrade Law jest reprezentowanie Klientów z województwa wielkopolskiego i skuteczne uzyskiwanie roszczeń wynikających z zaniżonych odszkodowań. Kierujemy się interesem i dobrem osób zwracających się do nas o pomoc, dlatego z niezwykłą starannością opracowujemy wszystkie kwestie dotyczące ich spraw. Chcemy, by wywalczone pieniądze, chociaż w pewnej części wyrównały straty i cierpienia (również moralne) oraz umożliwiły poszkodowanym normalne funkcjonowanie.

Nasza kancelaria odszkodowawcza reprezentuje zwracających się o wsparcie Klientów (z obszaru województwa wielkopolskiego) w sprawach o zaniżone roszczenia, ale też przygotowuje pełen komplet dokumentów formalno-prawnych, oraz podejmuje niezbędne czynności mające za cel egzekucję środków. Na początku ustalamy zakres szkody rzeczowej lub osobowej oraz instytucję, firmę zobowiązaną do dokonania wypłaty należnych środków. W kolejnym kroku precyzujemy szczegółowe uwarunkowania danej sprawy. Zbieramy i przygotowujemy niezbędną dokumentację, a w razie konieczności korzystamy z pomocy zaufanych rzeczoznawców i lekarzy, którzy tworzą odpowiednie opinie pozwalające na precyzyjne określenie ujemnych skutków wypadku albo innego zdarzenia. Opracowujemy i dostarczamy roszczenie firmie ubezpieczeniowej, a następnie jako przedstawiciele reprezentujemy Klienta na poszczególnych etapach procesu – jeśli zajdzie taka konieczność, zapewniamy pomoc prawną w postępowaniu na drodze sądowej, zarówno w sprawach karnych, jak i cywilnych. Doświadczeni prawnicy i specjaliści z naszej kancelarii odszkodowawczej dopełniają wszelkich czynności procesowych.

Reprezentujemy ofiary wypadków komunikacyjnych, zdarzeń losowych, wypadków przy pracy, pacjentów cierpiących z powodu dolegliwości związanych z zaniedbaniami i błędami medycznymi oraz ich rodziny na terenie województwa wielkopolskiego.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.