• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Warmińsko-mazurskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego codziennie mają miejsce różne zdarzenia drogowe. W czasie wypadków samochodowych i kraks duża część osób zostaje ranna, sporo jest też ofiar śmiertelnych. Poszkodowani to głównie kierowcy i piesi, ale również pasażerowie samochodów, którzy jednak nie zawsze wiedzą o tym, że należy im się odszkodowanie.

Posiadacz pojazdu, w którym znajdował się pasażer doznający szkód osobowych w wypadku komunikacyjnym (w województwie warmińsko-mazurskim lub innym), ponosi odpowiedzialność za szkody osobowe pasażera. To z jego polisy OC będą realizowane późniejsze świadczenia. Wyjątkiem tutaj jest sytuacja, gdy zderzają się razem dwa pojazdy lub kilka z winy jednego z kierujących. Wtedy odpowiedzialność przechodzi na winnego i na jego firmę ubezpieczeniową.

Trzeba wiedzieć, że gdy toczy się postępowanie przeciw sprawcy, ale nie został jeszcze ustalony prawomocny wyrok orzekający o winie, to jest szansa na ustalenie odpowiedzialności cywilnej za spowodowany wypadek. Sprawa z firmą ubezpieczeniową powinna odbywać się niezależenie od sprawy w sądzie, gdyż przesłanki cywilne różnią się od przesłanek karnych, a więc rekompensata może zostać przyznana nawet w przypadku, gdy sprawca był uniewinniony.

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Co należy zrobić od razu po wypadku? Na początku należy zabezpieczyć miejsce zdarzenia, udzielić pierwszej pomocy rannym oraz należy zawiadomić służby ratunkowe. Bardzo dobrze jest wystosować do policjantów prośbę o wydanie notatki służbowej, a jeżeli nie ma takiej możliwości na miejscu, należy uzyskać informacje na temat posterunku, na którym będzie mogli pozyskać taki dokument. Należy pamiętać o tym, żeby zanotować nazwę firmy i numer ubezpieczyciela, a jeżeli sprawca ma polisę, należy zanotować jego dane osobowe, markę, model i numer rejestracyjny pojazdu.

Jeżeli doszło do wypadku (w województwie warmińsko-mazurskim lub innym), ale nie doszło do przyjazdu karetki pogotowia, a po pewnym czasie uczestnicy wypadku odczuwają pewne dolegliwości, należy od razu udać się do lekarza lub najbliższej przychodni. Nawet z pozoru niegroźne objawy nie mogą być lekceważone, gdyż mogą być zwiastunem poważnych urazów. Rozpoczęcie leczenie i zgromadzenie dokumentacji medycznej to niezbędne czynności w staraniu się o uzyskanie rekompensaty.

Rekompensatę mogą pozyskać także pasażerowie, którzy jechali pojazdem razem ze sprawcą, jeżeli nie przyczyniły się do powstaniu zajścia. Nieraz zdarza się tak, że pozostajemy w jakiekolwiek relacji ze sprawcą (jest to nasz znajomy lub krewny) i chcemy oszczędzić dodatkowego obciążania winą sprawy, rezygnując z roszczeń o rekompensatę. Nie to jest to niestety słuszne, gdyż w przypadku jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych po wypadku, wszelkie koszty (leków, rehabilitacji, leczenia) będą musiały zostać pokryte z portfela poszkodowanego. Tymczasem jeżeli osoba poszkodowana dopełniła wszelakich zasad bezpieczeństwa (m. in. zapięła pasy), to ubezpieczyciel jest zobowiązany wypłacić jej pełne i niezależne odszkodowanie za powstałe szkody.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.