• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Świętokrzyskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Do wielu zdarzeń drogowych dochodzi każdego dnia na terenie województwa świętokrzyskiego. W czasie kolizji i wypadków niektóre osoby zostają ranne, niektóre niestety umierają. Pośród poszkodowanych dużą grupę stanowią piesi i kierowcy, ale także pasażerowie. Nie każdy jednak wie, że należy się im odszkodowanie. Odpowiedzialność za powstałe szkody osobowe, które dotknęły pasażera (w województwie świętokrzyskim lub innym) w czasie wypadku komunikacyjnego ponosi posiadacz pojazdu, w którym znajdował się poszkodowany. To w ramach polisy OC właściciela zostaną zrealizowane późniejsze świadczenia. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja, kiedy zderza się ze sobą dwa lub więcej pojazdów z winy jednego kierowcy. Wtedy odpowiedzialność ponosi sprawca zdarzenia i jego firma ubezpieczeniowa.

Należy mieć świadomość, że nawet, kiedy toczy się postępowanie karne przeciwko sprawcy, a nie doszło do prawomocnego wyroku orzekającego o winie, to jest szansa na ustalenie odpowiedzialności cywilnej za spowodowanie wypadku. Sprawa z firmą ubezpieczeniową powinna być prowadzona niezależnie od tej w sądzie, ponieważ przesłanki cywilne różnią się od przesłanek karnych, a więc odszkodowanie może być uzyskane nawet w przypadku uniewinnienia sprawcy.

 

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Co zrobić bezpośrednio po wypadku? Na początku należy zabezpieczyć miejsce zdarzenia, pomóc osobom poszkodowanym oraz wezwać wszelkie służby ratownicze, jak pogotowie, policja i straż. Warto zapytać policjantów o wydanie notatki służbowej, a jeśli nie jest to możliwe od razu, należy uzyskać informacje na temat posterunku, gdzie można ją otrzymać. Nie zapomnijmy o zapisaniu numeru i nazwy firmy, w której wykupiona jest polisa, a także marki, modelu i numerów rejestracyjnych pojazdu.

Jeżeli do wypadku (w województwie świętokrzyskim lub innym) nie wezwano karetki pogotowia, ale po jakimś czasie uczestnicy zdarzenia drogowego odczuwają jakiekolwiek dolegliwości, należy pójść niezwłocznie do lekarza lub najbliższej placówki medycznej. Nie można lekceważyć nawet z pozoru błahych objawów, ponieważ mogą one zwiastować poważny uraz. Co więcej, rozpoczęcie leczenia i zgromadzenie niezbędnych dokumentów medycznych jest konieczne do starania się o odszkodowanie.

Odszkodowanie mogą uzyskać pasażerowie, którzy jechali samochodem ze sprawcą wypadku, jeżeli nie przyczynili się do powstania zdarzenia drogowego. Czasem jest tak, że ze sprawcą wypadku pozostajemy w relacji (jest to nasz znajomy lub rodzina) i nie chcemy obciążać go dodatkowo winą, wnosząc o odszkodowanie. Taka postawa nie jest słuszna jednak, ponieważ w przypadku komplikacji zdrowotnych (zakup leków, leczenie, rehabilitacja), koszty będą musiały być pokryte z naszej kieszeni. Podczas gdy zastosowaliśmy się do wszelakich zasad bezpieczeństwa (np. mieliśmy zapięte pasy), to firma ubezpieczeniowa sprawcy jest zobowiązana do wypłaty pełnego i niezależnego odszkodowania za szkody.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.