• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Śląskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Na terenie województwa śląskiego każdego dnia dochodzi do zdarzeń drogowych. W czasie kraks i wypadków obrażeń doznaje dużo osób, niektóre z nich umierają. Poszkodowani zostają najczęściej piesi i kierowcy, ale także pasażerowie, którzy jednak nie zawsze są świadomi tego, że należy im się odszkodowanie.

Właściciel samochodu, w którym jechał pasażer, który doznał szkód osobowych w wypadku samochodowym (w województwie śląskim lub innym) ponosi odpowiedzialność za te szkody. To z jego polisy OC będą realizowane kolejne świadczenia. Wyjątek tutaj stanowi sytuacja, kiedy zderzają się ze sobą dwa lub więcej pojazdy i to z winy jednego z kierowców. Wtedy odpowiedzialność spoczywa na sprawcy całego zajścia jego ubezpieczycielu.

Trzeba wiedzieć, że kiedy przebiega postępowanie przeciw sprawcy, ale nie doszło do uznania prawomocnego wyroku orzekającego o winie, to jest szansa na ustalenie odpowiedzialności cywilnej za wypadek. Sprawa z zakładem ubezpieczeń może przebiegać niezależnie od sprawcy w sądzie, gdyż przesłanki cywilne różnią się od tych karnych. Rekompensata może zostać więc przyznana nawet w przypadku, kiedy zostaje uniewinniony sprawca.

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Co zrobić bezpośrednio po wypadku? Przede wszystkim trzeba zabezpieczyć miejsce zdarzenia, udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym i rannym, a także wezwać pogotowie ratunkowe i inne służby. Warto jest poprosić policjantów o udostępnienie notatki służbowej, a kiedy nie możliwe jest to od razu, warto zapytać o komisariat, do którego można się udać w celu otrzymania notatki. Nie można zapomnieć również o zapisaniu numeru i firmy ubezpieczeniowej, w której została wykupiona polisa, a także o zanotowaniu danych osobowych sprawcy, modelu i marki pojazdu oraz numerów rejestracyjnych.

Kiedy do wypadku (w województwie śląskim lub innym) nie wezwano karetki, ale po pewnym czasie uczestnicy tego zdarzenia drogowego zaczynają odczuwać jakiekolwiek symptomy i dolegliwości, powinny natychmiast udać się do przychodni lekarskiej lub do lekarza. Nawet niegroźne z pozoru objawy nie mogą być zignorowane, ponieważ mogą być objawem groźnych urazów. Podjęcie leczenia i zgromadzenie dokumentacji medycznej jest często konieczne do uzyskania należnych świadczeń.

Rekompensata może zostać pozyskana nawet przez pasażerów, którzy podróżowali samochodem razem ze sprawcą wypadku, jeżeli nie mieli oni udziału w tym przykrym zajściu. Niektórzy ludzie pozostają w relacji ze sprawcą (jest to kolega lub krewny) i nie chcą go dodatkowo obciążać winą, domagając się rekompensaty. Niestety, taka postawa nie jest słuszna, ponieważ w przypadku wystąpienia komplikacji zdrowotnych, wszelkie koszty (leków, leczenia, rehabilitacji) muszą być pokryte z własnej kieszeni. Jeżeli pasażer podporządkował się wszystkim zasadom bezpieczeństwa (m. in. zapiął pasy), to firma ubezpieczeniowa jest zobligowana do przyznania pełnego i niezależnego odszkodowania za szkody.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.