• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Podkarpackie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Na terenie województwa podkarpackiego mają miejsce codziennie wypadki i kraksy. W czasie tych zdarzeń drogowych zostaje poszkodowanych wiele osób, część niestety umiera. Poszkodowani zostają zwykle piesi i kierowcy, ale również pasażerowie pojazdów, którzy nie do końca wiedzą, że przysługuje im odszkodowanie za doznane obrażenia. Jeżeli pasażer doznaje szkód osobowych na skutek wypadku samochodowego (w województwie podkarpackim lub innym), to odpowiedzialność ponosi właściciel pojazdu. To z jego polisy OC będą realizowane późniejsze świadczenia. Odstępstwem jest tutaj przypadek, kiedy zderzają się ze sobą dwa lub więcej samochody i to z winy jednego z kierowców. Odpowiedzialność spoczywa wtedy na sprawcy i na jego firmie ubezpieczeniowej.

Trzeba wiedzieć, że nawet w przypadku, kiedy przeciw sprawcy toczy się postępowanie karne, ale nie ma jeszcze prawomocnego wyroku orzekającego o winie, to jest szansa na ustalenie odpowiedzialności cywilnej za spowodowany wypadek. Sprawa z ubezpieczycielem powinna być niezależnie prowadzona od sprawy sądowej, ponieważ przesłanki cywilne są nieco inne niż przesłanki karne, a więc rekompensata może być przyznana nawet w przypadku uniewinnienia sprawcy.

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Jak należy zachować się od razu po wypadku? Na początku należy postarać się o odpowiednie zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie pierwszej pomocy rannym i wezwanie służb ratunkowych, jak karetka, policja i straż pożarna. Warto zapytać funkcjonariuszy o możliwość uzyskania notatki służbowej, a jeżeli to nie jest możliwe od ręki, należy zapytać o namiary na posterunek, na którym można otrzymać takie dokumenty. Warto pamiętać o zapisaniu numeru i nazwy firmy ubezpieczeniowej, w której zostało wykupione ubezpieczenie oraz o zapisaniu danych osobowych właściciela, marki i modelu samochodu i jego numerów rejestracyjnych.

Jeżeli do wypadku (w województwie podkarpackim lub innym) nie wezwano karetki, ale po upływie pewnego czasu uczestnicy wypadku odczuwają jakiekolwiek symptomy, powinni niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza lub udać się do najbliższej placówki medycznej. Nie można lekceważyć nawet z pozoru niegroźnych objawów, gdyż mogą świadczyć o powstaniu poważniejszych schorzeń. Co więcej, podjęcie leczenia i zgromadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej bywa konieczne do pozyskania odszkodowania.

Odszkodowanie mogą uzyskać nawet pasażerowie, którzy jechali razem ze sprawcą wypadku samochodem, jeżeli nie mieli udziału w powstaniu wypadku. Zdarza się czasami bowiem tak, że poszkodowany jest w jakiś sposób związany ze sprawcą (jest to jego znajomy lub krewny) i nie chce on domagać się odszkodowania, aby nie obciążyć do winą. Taka postawa nie jest do końca słuszna, ponieważ w przypadku komplikacji zdrowotnych po wypadku, wszelkie koszty związane czy to z leczeniem, rehabilitacją czy lekami, będą musiały zostać poniesione przez poszkodowanego. Tymczasem, jeżeli pasażer zastosował wszystkie zasady bezpieczeństwa (m.in. zapiął pasy), to firma ubezpieczeniowa jest zobligowana do wypłaty niezależnej rekompensaty za powstałe szkody.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.