• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Małopolskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Comrade Law jest kancelarią odszkodowawczą, która przede wszystkim koncentruje się na dochodzeniu wierzytelności z tytułu zaniżonych odszkodowań od rozmaitych firm ubezpieczeniowych w województwie małopolskim. Jesteśmy przedstawicielami zarówno osób poszkodowanych w kolizjach, wypadkach, jak również ich rodzin. Za sprawą wykwalifikowanej kadry złożonej ze specjalistów, posiadających bogate doświadczenie w sprawach o podobnej tematyce, możemy w pełni zadbać o to, by z powodzeniem rozwiązywać zlecane nam zadania. Nasz personel to wykwalifikowani pracownicy, wśród których znajdują się radcy prawni, rzeczoznawcy, prawnicy, eksperci. Ich predyspozycje negocjacyjne sprawiają, że podejmowane sprawy naszych Klientów rozwiązujemy szybko i sprawnie Ponadto współpracujemy z grupą lekarzy z różnych dziedzin medycyny oraz ekspertami i biegłymi.

Nieprzerwanie dbamy o rozwój kancelarii odszkodowawczej Comrade Law przede wszystkim po to, by systematycznie rozszerzać działalność o powstające oddziały terenowe nie tylko w województwie małopolskim, ale i innych regionach Polski. Nieustannie staramy się inwestować w rozwój naszego zespołu, pogłębiać wiedzę i kompetencje. Prowadzimy sprawy przeciwko firmom ubezpieczeniowym różnego segmentu (mniejszym, działającym krótko i raczej na rynku lokalnym, jak i wielkim przedsiębiorstwom od lat znanym polskim odbiorcom) w postępowaniach sądowych i polubownych. Wiemy, z jak wielką traumą wiążą się wypadki i zdarzenia prowadzące do uszczerbków i strat, dlatego upominamy się o kwoty, które w całości pokryłyby ich wartość i okazały się stosowne do wielkości krzywdy.

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Głównym zadaniem Comrade Law jako kancelarii odszkodowawczej jest stosowne reprezentowanie Klientów i aktywne odzyskiwanie należności powstałych na skutek zaniżonych odszkodowań. Bezwzględnie tym, co kieruje naszym postępowaniem, jest interes zgłaszających się do nas Zleceniodawców i właśnie dlatego z niesłabnącą rzetelnością przygotowujemy się do powierzonych nam spraw. Dążymy do tego, by wywalczone sumy, choć w jakimś zakresie (najlepiej jak największym) zrekompensowały ubytki i straty oraz sprawiły, że poszkodowany zacznie jak dawniej normalnie funkcjonować.

Działająca na terenie województwa małopolskiego kancelaria odszkodowawcza Comrade Law reprezentuje Klientów w zleconych sprawach, jak również przygotowuje pełen pakiet dokumentów oraz podejmuje stosowne czynności formalne oraz prawne, które zmierzają do odzyskania należności. Na wstępie ustalamy wielkość szkody osobowej lub rzeczowej, jak również podmiot zobligowany do zaspokojenia roszczeń i wypłacenia należnych kwot odszkodowania. W następnym etapie dokładnie określamy najdrobniejsze szczegóły dotyczące sprawy. Przygotowujemy i gromadzimy potrzebne dokumenty, a jeśli istnieje taka potrzeba – zwracamy się o wsparcie do godnych zaufania lekarzy i biegłych o opracowanie profesjonalnych opinii umożliwiających dokładne określenie negatywnych efektów wypadku czy innego niefortunnego zdarzenia. Sporządzamy i przesyłamy stosowne pisma i roszczenia, a następnie podejmujemy się reprezentowania Klienta na wszystkich etapach procesu. Jeśli zachodzi taka konieczność, oferujemy wsparcie prawników w postępowaniu na drodze sądowej (w postępowaniach cywilnych, jak i karnych).

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.