• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Lubuskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Do tysięcy zdarzeń drogowych dochodzi na terenie województwa lubuskiego bardzo często. Podczas wypadków samochodowych i stłuczek dużo osób doznaje obrażeń ciała, ale też duża część umiera. Dużą część poszkodowanych stanowią piesi oraz kierowcy, a także pasażerowie. Jednak nie każdy wie, że należy mu się odszkodowanie. Odpowiedzialność za szkody osobowe, które dotknęły pasażera podczas wypadku (w województwie lubuskim lub innym), ponosi właściciel pojazdu, w którym przebywał poszkodowany. To w ramach polisy OC właściciela będą realizowane świadczenia w późniejszym czasie. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy w zdarzeniu drogowym bierze udział dwa lub więcej pojazdów i staje się to z winy jednego z kierowców. W takiej sytuacji sprawca odpowiada za powstałe szkody wraz z ubezpieczycielem.

Należy być świadomym tego, że nawet, gdy przeciw sprawcy przebiega postępowanie karne, ale nie został jeszcze wydany prawomocny wyrok orzekający o winie, istnieje szansa na ustalenie odpowiedzialności cywilnej za spowodowanie zdarzenia drogowego. Sprawa z ubezpieczycielem powinna toczyć niezależnie od sprawy prowadzonej w sądzie, gdyż przesłanki cywilne są czymś innym niżeli przesłanki karne, a więc rekompensatę może uzyskać osoba nawet, kiedy uniewinni się sprawcę.

 

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Co zrobić od razu po wypadku? Wpierw należy zabezpieczyć miejsce zdarzenia, udzielić pomoc poszkodowanym i wezwać służby ratownicze, jak policja, straż i pogotowie. Warto zapytać funkcjonariuszy o wydanie notatki służbowej, a jeżeli to nie jest możliwe od razu, trzeba dowiedzieć się, na którym posterunku będzie możliwe jej pozyskanie. Pamiętajmy o zapisaniu modelu, marki i numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy oraz numeru i nazwy firmy ubezpieczeniowej, gdzie jest wykupiona polisa.

W sytuacji, gdy do wypadku (w województwie lubuskim lub innym) nie wezwano karetki pogotowia, ale po upływie pewnego czasu uczestnicy wypadku zaczynają odczuwać dolegliwości, powinni udać się do szpitala lub lekarza. Nie mogą być ignorowane nawet błahe symptomy, ponieważ mogą wiązać się z poważnym urazem. Co więcej, podjęcie leczenia i zgromadzenie dokumentacji to konieczność w przypadku ubiegania o rekompensatę.

Odszkodowanie może być przyznane osobom, które jechały samochodem razem ze sprawcą wypadku, jeżeli nie przyczyniły się do powstania zdarzenia drogowego. Zdarza się, że sprawca wypadku to nasz krewny lub znajomy, a my nie chcemy obciążać go winą i nie domagamy się odszkodowania. Niestety nie jest to do końca słusznym pomysłem, ponieważ jeżeli wystąpią komplikacje (rehabilitacja, leczenie, zakup leków), to wszystkie koszty będą pokrywane z własnej kieszeni. Tymczasem, gdy pasażer zastosował wszelakie zasady bezpieczeństwa (m. in. zapiął pasy), to ubezpieczyciel sprawcy jest zobligowany do wypłaty pełnego odszkodowania.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.