• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania Lubelskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Dochodzenie należności powstałych na skutek powszechnej praktyki różnych towarzystw ubezpieczeniowych zaniżających odszkodowania to główny profil działalności kancelarii odszkodowawczej Comrade Law, która swoim zasięgiem obejmuje województwo lubelskie. Działamy z polecenia zarówno samych poszkodowanych w nieszczęśliwych okolicznościach, jak i ich rodzin. Wieloletnie doświadczenie osób zatrudnionych w naszej firmie oraz ich profesjonalne podejście to pewność, że dokładamy starań i skupiamy się na efektywnym rozwiązywaniu powierzanych nam spraw. W grupie pracowników kancelarii odszkodowawczej Comrade Law znajdują się specjaliści różnych dziedzin prawa (adwokaci, radcy prawni), ale też rzeczoznawcy i eksperci innych dziedzin (np. medycyny), których wsparcie okazuje się nieraz niezbędne podczas postępowania. Zatrudnionych profesjonalistów charakteryzują świetne predyspozycje i zdolność do negocjowania z ubezpieczycielami, dzięki czemu sprawy naszych Klientów są rozwiązywane w najkrótszych możliwych terminach. Dodatkowo nasza kompleksowa oferta obejmuje również współpracę z orzecznikami oraz biegłymi.

Ponadto wychodzimy z założenia, że inwestycja w stabilny rozwój kancelarii odszkodowawczej Comrade Law to klucz do skutecznej walki z nieuczciwością ubezpieczycieli, dlatego regularnie poszerzamy zakres naszej działalności o zupełnie nowe centra w granicach województwa lubelskiego, jak i w innych miejscach na terenie całego kraju. Nasi pracownicy przechodzą systematyczne szkolenia i kursy, w ten sposób dbamy o doskonalenie ich kompetencji oraz jak najlepszą obsługę. Występujemy w sprawach przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym (o ugruntowanej pozycji, działającym od dziesięcioleci, jak i przeciwko mniejszym podmiotom dopiero rozpoczynającym działalność). Reprezentujemy Państwa w postępowaniach polubownych i sądowych. Celem, który za każdym razem staramy się zrealizować, jest dochodzenie należności na takim poziomie, jaki mógłby zniwelować negatywne skutki wypadku lub innego wydarzenia i adekwatnie zrekompensować krzywdę.

Kancelaria Odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Do kluczowych zadań kancelarii należy reprezentowanie zgłaszających się do niej Klientów i sprawne odzyskiwanie pieniędzy od ubezpieczyciela, który zaniżył kwotę odszkodowania. Naszym nadrzędnym celem jest interesem i zadowolenie poszkodowanych zwracających się do nas o pomoc, dlatego ze szczególną starannością przyglądamy się powierzanym sprawom i usiłujemy rozwiązać je w jak najkorzystniejszy dla Klienta sposób. Dokładamy wszelkich starań, by pieniądze, o które walczymy, w jak największym zakresie wynagrodziły ból, cierpienie oraz krzywdę.

Pracownicy kancelarii odszkodowawczej Comrade Law są nie tylko reprezentantami Klientów (z województwa lubelskiego), lecz także zajmują się poszczególnymi czynnościami formalnymi oraz prawnymi, które w rezultacie pozwalają odzyskać należności. Swoją pracę rozpoczynają od ustalenia stopnia szkody na mieniu lub osobie oraz podmiotu (ubezpieczyciela, osoby, firmy), który powinien spełnić roszczenia i zająć się wypłatą. Potem zbierają i dopracowują wszystkie okoliczności i detale dotyczące sprawy. Gromadzą i analizują potrzebne dokumenty oraz ewentualnie korzystają ze wsparcia współpracujących z kancelarią odszkodowawczą rzeczoznawców, biegłych i lekarzy, którzy wydają opinie dokładnie opisujące negatywne rezultaty niefortunnego wypadku. Opracowane roszczenie przesyłają ubezpieczycielowi, a następnie działają w imieniu Klienta podczas procesu (toczącego się na terenie województwa lubelskiego).

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.