• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania łódzkie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Do dużej ilości zdarzeń drogowych dochodzi codziennie na terenie województwa łódzkiego. W czasie stłuczek i wypadków komunikacyjnych dużo osób zostaje rannych, ale też spora część ludzi umiera. Wśród poszkodowanych znajduje się dużo pieszych kierowców, nie brakuje również pasażerów. Nie każdy z nich wie, że ma prawo do odszkodowania. Odpowiedzialność za powstałe szkody osobowe, które spotykają pasażera (w województwie łódzkim lub innym) podczas wypadku, ponosi właściciel pojazdu, w którym był poszkodowany. To z ramienia jego polisy OC zostaną zrealizowane późniejsze świadczenia. Wyjątek stanowi przypadek, kiedy udział w zdarzeniu drogowym biorą dwa lub więcej samochodów z winy jednego z kierowców. Wtedy za powstałe szkody odpowiada sprawca i jego ubezpieczyciel.

Należy wiedzieć, że nawet kiedy przeciw sprawcy toczy się postępowanie karne, a nie doszło jeszcze do wydania prawomocnego wyroku orzekającego o winie, jest szansa na ustalenie odpowiedzialności cywilnej za spowodowanie wypadku. Sprawa z ubezpieczycielem powinna przebiegać niezależnie od sprawy prowadzonej w sądzie, ponieważ przesłanki cywilne różnią się od przesłanek karnych, a więc odszkodowanie może dostać, nawet kiedy zostanie uniewinniony sprawca.

 

Kancelaria Odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Jak się zachować od razu po wypadku? Należy zacząć od zabezpieczenia miejsca zdarzenia, udzielenia pomocy poszkodowanym i wezwania służb ratowniczych, jak pogotowie, straż i policja. Warto poprosić funkcjonariuszy o wydanie notatki służbowej, a kiedy to nie jest możliwe od ręki, należy uzyskać informacje na temat posterunku, na którym będzie możliwe jej pozyskanie. Pamiętajmy o zanotowaniu modelu, marki, numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy, a także numeru i nazwy zakładu ubezpieczeń, w którym została wykupiona polisa.

W przypadku, gdy do wypadku (w województwie łódzkim lub innym) nie została wezwana karetka, ale po pewnym czasie uczestnicy wypadku zaczynają odczuwać dolegliwości, powinni udać się do lekarza lub szpitala. Nie można ignorować nawet błahych symptomów, gdyż mogą oznaczać poważny uraz. Dodatkowo, leczenie i zgromadzenie niezbędnej dokumentacji jest czymś koniecznym do ubiegania się o odszkodowanie.

Odszkodowanie może zostać przyznane osobom, które jechały w samochodzie ze sprawcą, jeżeli nie miały wkładu w powstanie zdarzenia drogowego. Zdarza się czasami tak, że sprawcą wypadku jest nasz znajomy lub krewny, a my nie chcemy obciążać go dodatkowo winą i nie wnosimy o odszkodowanie. Nie jest to słuszne, ponieważ w przypadku wystąpienia komplikacji zdrowotnych (rehabilitacji, leki, leczenie) wszelakie koszty będą pokrywane z własnego portfela.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.