• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania kujawsko-pomorskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Do dużej ilości zdarzeń drogowych dochodzi każdego dnia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Podczas kraks i wypadków samochodowych część osób doznaje obrażeń, niestety część umiera. Najszerszą grupę poszkodowanych stanowią kierowcy i piesi, a także pasażerowie. Nie każdy jednak ma świadomość, że przysługuje mu odszkodowanie. Odpowiedzialność za powstałe szkody osobowe u pasażera podczas wypadku (w województwie kujawsko-pomorskim lub innym) ponosi właściciel samochodu, w którym znajdował się poszkodowany. Późniejsze świadczenia będą realizowane z jego polisy OC. Odstępstwem jest tutaj sytuacja, kiedy dochodzi do zderzenia dwóch lub więcej pojazdów z winy jednego kierowcy. W tym przypadku odpowiedzialność ponosi sprawca zdarzenia i jego towarzystwo ubezpieczeniowe.

Trzeba być świadomym, że nawet kiedy przeciwko sprawcy toczy się postępowanie karne, a nie doszło jeszcze do prawomocnego wyroku orzekającego o winie, jest szansa na ustalenie odpowiedzialności cywilnej za spowodowany wypadek. Sprawa z ubezpieczycielem powinna przebiegać niezależenie od sprawy sądowej, bo przesłanki cywilne różnią się od przesłanek karnych, a więc odszkodowanie może zostać uzyskane nawet w przypadku uniewinnienia sprawcy. Jak należy zachować się bezpośrednio po wypadku? Należy na początku zabezpieczyć miejsce zdarzenia, udzielić pierwszej pomocy osobom poszkodowanym i wezwać służby ratownicze, jak policja, straż i pogotowie ratunkowe. Ważną rzeczą jest, aby zapytać funkcjonariuszy o wydanie notatki służbowej, a kiedy to nie jest możliwe na miejscu, należy dowiedzieć się, na którym posterunku będzie można się o nią ubiegać.

Kancelaria Odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Pamiętajmy koniecznie o zapisaniu marki, modelu i numerów rejestracyjnych samochodu sprawcy oraz namiarów na firmę ubezpieczeniową, w której doszło do wykupienia polisy. W sytuacji kiedy do wypadku (w województwie kujawsko-pomorskim lub innym) nie została wezwana karetka pogotowia, ale po pewnym czasie uczestnicy zdarzenia drogowego odczuwają pewne dolegliwości, powinni udać się niezwłocznie do lekarza. Nie można bowiem ignorować nawet błahych objawów, gdyż mogą oznaczać powstanie poważnego urazu. Dodatkowo, leczenie i gromadzenie dokumentacji to czynności niezbędne przy ubieganiu się o rekompensatę. s

Rekompensata może zostać przyznana pasażerom, którzy jechali razem ze sprawcą samochodem, jeżeli nie miały udziału w tym przykrym zajściu. Zdarza się czasem tak, że sprawcą wypadku jest nasz krewny lub znajomy, a my nie chcąc obciążyć go winą, nie wnosimy o odszkodowanie. Nie jest to do końca słuszne, gdyż w przypadku wystąpienia komplikacji (rehabilitacja, leki, leczenie) wszelakie koszty będą pokrywane przez poszkodowanego. Tymczasem, kiedy zostały zastosowane wszelakie zasady bezpieczeństwa (zostały zapięte pasy np.), to firma ubezpieczeniowa jest zobowiązana do wypłaty odszkodowania.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.