• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Odszkodowania dolnośląskie Comradelaw

Kancelaria odszkodowawcza

Do niemałej ilości zdarzeń drogowych dochodzi codziennie na drogach województwa dolnośląskiego. W czasie kraks i wypadków samochodowych spora część doznaje obrażeń, dużo też osób umiera. Największą grupę poszkodowanych stanowią kierowcy i piesi, ale również pasażerowie. Jednak nie każdy ma świadomość, że ma szansę na odszkodowanie. Odpowiedzialność za szkody osobowe, które dotykają pasażera w czasie wypadku (w województwie dolnośląskim), ponosi właściciel pojazdu, w którym znajduje się poszkodowany. Świadczenia będą w późniejszym czasie realizowane z jego polisy OC.

Odstępstwo stanowi przypadek, kiedy w zdarzeniu drogowym uczestniczą dwa lub więcej samochody i staje się to z winy jednego z kierujących. W takiej sytuacji za powstałe szkody odpowiada sprawca i ubezpieczyciel. Nawet, gdy przeciw sprawcy przebiega postępowanie karne, a nie wydano jeszcze prawomocnego wyroku orzekającego o winie, można ustalić odpowiedzialność cywilną za spowodowanie wypadku. Sprawa z ubezpieczycielem powinna przebiegać niezależnie od sprawy sądowej, ponieważ przesłanki cywilne różnią się od przesłanek karnych. Odszkodowanie można więc uzyskać nawet w przypadku uniewinnienia sprawcy.

Kancelaria odszkodowawcza Comradelaw

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy


NAPISZ DO NAS

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u.

Jak należy zachowywać się zaraz po wypadku? Przede wszystkim należy zabezpieczyć miejsce zdarzenia, udzielić pierwszej pomocy osobom poszkodowanym i wezwać służby ratownicze, jak pogotowie ratunkowe, straż i policja. Dobrze jest poprosić funkcjonariuszy o wydanie sporządzonej notatki służbowej, a jeżeli od razu nie jest to możliwe, należy pozyskać informacje na temat posterunku, na którym można ubiegać się o nią. Musimy pamiętać o zapisaniu modelu, marki i numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy, a także numeru i nazwy towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym jest wykupiona polisa.

W przypadku, kiedy nie została do wypadku wezwana karetka pogotowia (w województwie dolnośląskim lub innym), ale uczestnicy wypadku po pewnym czasie zaczynają odczuwać pewne dolegliwości, powinni udać się od razu do lekarza. Nawet błahe objawy nie mogą być ignorowane, ponieważ mogą wiązać się z powstaniem urazu. Co więcej, leczenie i zbieranie dokumentacji są czynnościami niezbędnymi do starań o odszkodowanie.

Rekompensata może być przyznawana osobom, które jechały ze sprawcą wypadku tym samym pojazdem, o ile nie miały udziału w powstaniu zajścia. Czasami jest tak, że sprawca wypadku to nasz znajomy lub krewny, a my nie chcemy obciążać go winą i nie domagamy się odszkodowania. Nie jest to słusznym pomysłem, ponieważ w przypadku wystąpienia komplikacji (leczenie, leki, rehabilitacja) wszystkie koszty będą pokrywane z kieszeni poszkodowanego. Podczas gdy wszelakie zasady bezpieczeństwa zostały zastosowane (np. zapięte były pasy), to ubezpieczyciel powinien wypłacić pełne odszkodowanie pasażerowi.

ZGŁOŚ

Swoją sprawę!

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


NAPISZ DO NAS


Działamy na terenie
całej Polski.