• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza

Kancelaria odszkodowawcza jest firmą, która wspiera Państwa w dochodzeniu należnych roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Nawet w kwestiach spornych i wątpliwych pomagamy ustalić sprawcę oraz towarzystwo, które powinno zająć się wypłatą należnych pieniędzy. W imieniu naszych klientów precyzujemy, szczegółowo analizujemy i zgłaszamy roszczenia. Inicjujemy i bierzemy również udział w negocjacjach z zakładem ubezpieczeń. W razie potrzeby prowadzimy dalsze postępowanie i podejmujemy niezbędne czynności mające na celu uzyskanie rekompensaty. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw sądowych. Dopełniamy niezbędnych formalności i czynności procesowych, przygotowujemy dokumenty.

Działamy w imieniu osób bezpośrednio poszkodowanych w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, w wypadkach komunikacyjnych, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej. Walczymy o prawo do odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych. Zajmujemy się również sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych.

Gwarantujemy profesjonalną pomoc prawną w ubieganiu się o odszkodowanie, gdy doszło do rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu albo śmierci bliskiego członka rodziny. Zawsze staramy się uzyskać jak najwyższą rekompensatę – adekwatną do strat, uszkodzeń lub rozmiaru doznanej krzywdy. Dochodzimy roszczeń również wtedy, gdy od zdarzenia upłynęło już kilka lat, a poszkodowani wcześniej nie ubiegali się o należne pieniądze, jak i wtedy, gdy wypłacone świadczenie było zaniżone.

 


FORMULARZ KONTAKTOWY

Nasi eksperci zajmują się również udzielaniem porad i informacji na temat tego, jakie czynności podjąć bezpośrednio po zdarzeniu oraz jak w odpowiedni sposób udokumentować szkodę. W zakresie, na jaki pozwala prawo, występujemy również jako pełnomocnik poszkodowanego i realizujemy za niego wszelkie formalności (oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu upoważnienia i zgody na konkretne czynności).

Pracownicy kancelarii odszkodowawczej doskonale orientują się w przepisach prawa i wiedzą, jakie dokumenty, kiedy i gdzie złożyć, by uzyskać rekompensatę. Ich pomoc wydaje się nieoceniona szczególnie w tych najcięższych momentach, gdy rodzina boryka się ze stratą bliskiego zmarłego (np. w wypadku samochodowym) i na skutek smutku, żałoby nie jest w stanie podjąć stosownych kroków prawnych, załatwić formalności.

Podobna sytuacja dotyczy też poważnie rannych, przebywających w szpitalu oraz przewlekle chorych na skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Długotrwałe leczenie, rehabilitacja i ogólnie zły stan zdrowia często uniemożliwiają zajmowanie się uzyskaniem odszkodowania. Nasza pomoc w takim wypadku pozwala poszkodowanemu spokojnie kontynuować terapię. Specjaliści dopilnują wszystkich niezbędnych kwestii, z wprawą i profesjonalizmem ocenią, zanalizują konkretny przypadek, a także zwrócą uwagę na ewentualne dodatkowe działania, jakie można podjąć, by uzyskać jak najwyższą rekompensatę.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!Działamy na terenie
całej Polski.