• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Zgierz

odzyskiwanie odszkodowań w Zgierzu

Poszkodowani, którzy chcieliby uzyskać wsparcie w dochodzeniu roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów zobligowanych do likwidacji szkody, mogą zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Za jej sprawą można ustalić winnego i stosowną firmę ubezpieczeniową, która ma za zadanie wypłacić rekompensatę. Kancelaria odszkodowawcza inicjuje i prowadzi negocjacje z ubezpieczycielem, a także prowadzi czynności procesowe i dopełnia niezbędnych formalności.

Pomoc jest oferowana osobom poszkodowanym na skutek wypadku w gospodarstwie rolnym, w pracy, w wypadku komunikacyjnym, na skutek błędu w sztuce lekarskiej oraz rodzinom osób, które znajdują się w ciężkim stanie lub zmarły na skutek wypadku (np. w Zgierzu). Kancelaria odszkodowawcza pomaga w uzyskaniu rekompensaty w sytuacji osób, które doznały szkód majątkowych i rzeczowych oraz zostały naruszone ich dobra osobiste.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewnia ona profesjonalną pomoc z zakresu ubiegania o odszkodowanie w przypadku, gdy ma miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu czy zgon członka rodziny. Stara się, aby wysokość odszkodowania była wysoka i odpowiednia do rozmiaru doznanych strat. Pomaga także osobom, które doznały szkód już jakiś czas temu, ale nie wnosiły jeszcze o rekompensatę lub wnosiły, ale przyznano im zaniżoną kwotę.

Profesjonaliści z naszej kancelarii udzielają wskazówek i informacji na temat czynności, jakie należy podjąć po nieszczęśliwym zdarzeniu i wskazują, w jaki sposób najlepiej udokumentować szkodę. Dodatkowo mogą pełnić rolę pełnomocników i w imieniu poszkodowanego dopełniać wymaganych formalności (rzecz jasna po wcześniej zgodzie i upoważnieniu poszkodowanego).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Zgierzu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Zgierz

Jesteśmy skuteczni!

Specjaliści z naszej kancelarii bardzo dobrze znają się w przepisach prawa i wiedzą, kiedy trzeba i gdzie złożyć jakie dokumenty, aby stworzyć szansę na pozyskanie odszkodowania. Taka pomoc okazuje się niezwykle ważna w przypadku rodzin, kiedy borykają się ze śmiercią bliskiej osoby (zmarłej w wypadku w Zgierzu) i nie mogą samodzielnie starać się o odszkodowanie.

Na pomoc mogą liczyć również osoby hospitalizowane, chorujące przewlekle na skutek wypadku lub osoby, które doznały ciężkich obrażeń. Dzięki pomocy naszych profesjonalistów można spokojnie kontynuować leczenie i rehabilitację. To oni będą mieć na głowie wszystkie ważne sprawy, wskażą dodatkowo na działania, które jeszcze warto podjąć.

ODSZKODOWANIA ZGIERZ KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.