• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Zamość

odzyskiwanie odszkodowań w Zamościu

Kancelarie odszkodowawcze zajmują się pomocą poszkodowanym w dochodzeniu należnych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów zobowiązanych do wypłaty odszkodowania. Zajmują się ustaleniem winnego i konkretnego zakładu ubezpieczeń. Prowadzą działania z ramienia klientów, konkretyzując, analizując i zgłaszając roszczenie. Ich rolą może być także inicjowanie i prowadzenie negocjacji z firmą ubezpieczeniową, realizowanie wymaganych formalności czy prowadzenie spraw sądowych.

Drzwi kancelarii odszkodowawczej są otwarte dla osób, które zaznały szkód na skutek wypadku przy pracy, gospodarstwie rolnym, w wypadku komunikacyjnym, czy na skutek błędu lekarskiego. Zgłaszać się mogą również bliscy osób, które przebywają w stanie krytycznym lub zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku np. w Zamościu. Kancelaria odszkodowawcza pomaga także w przypadku naruszenia dóbr osobistych, szkód majątkowych i rzeczowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Dostarcza ona profesjonalną pomoc w zakresie ubiegania się o rekompensatę w przypadku, kiedy doszło do rozstroju zdrowia, powstania uszczerbku na zdrowiu lub zgonu członka rodziny. Może pomóc, kiedy od niefortunnego zdarzenia upłynął już pewien czas, a osoba poszkodowana nie wnosiła jeszcze o odszkodowanie lub je uzyskało, ale zostało ono zaniżone.

Fachowcy z naszej firmy chętnie udzielają rad na temat tego, jakie czynności należy podjąć po nieszczęśliwym wypadku i jak należy udokumentować szkodę. Co więcej, pełnią rolę pełnomocnika i dopełniają formalności za osobę poszkodowaną (po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia oczywiście).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Zamościu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Zamość

Jesteśmy skuteczni!

Eksperci z naszej firmy są dobrze obyci w przepisach prawnych i mają wiedzę na temat tego, jakie dokumenty należy kiedy i gdzie złożyć, aby stworzyć szansę na przyznanie rekompensaty. Ich pomoc jest bardzo ważna szczególnie w sytuacji utraty przez rodzinę bliskiej osoby (zmarłej np. na skutek wypadku w Zamościu), kiedy to pogrążona w smutku nie może podjąć odpowiednie kroki prawne.

Sytuacja przedstawia się podobnie w przypadku osób, które przebywają w szpitalu, doznały obrażeń ciała lub zaczęły przewlekle chorować na skutek wypadku. Dzięki wsparciu naszych profesjonalistów poszkodowany może bezstresowo kontynuować leczenie i rehabilitację, nie obawiając się o nic, gdyż to nasi pracownicy dopilnują wszelakich kwestii, ocenią i dokonają analizy przypadku. Profesjonaliści ponadto zwrócą uwagę na to, jakie działania można podjąć w celu pozyskania możliwe wysokiej rekompensaty.

ODSZKODOWANIA ZAMOŚĆ KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.