• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Zabrze

odzyskiwanie odszkodowań w Zabrzu

Kancelaria odszkodowawcza pomaga osobom poszkodowanym w dochodzeniu należnych ich roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych, a także pozostałych podmiotów, które są zobligowane do przyznania odszkodowania. Zajmuje się ona wskazaniem sprawcy i zakładu ubezpieczeń. Działa z ramienia klientów, analizuje, konkretyzuje i zgłasza roszczenie. Rolą kancelarii może być również inicjowanie i prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielem, dopełnianie niezbędnych formalności i prowadzenie spraw sądowych.

Kancelaria odszkodowawcza pomaga osobom, które zostały poszkodowane na skutek wypadku w gospodarstwie rolnym, w pracy, wypadku komunikacyjnym i na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Do kancelarii mogą przychodzić także bliscy osób, które znajdują się w stanie krytycznym lub zmarły na skutek niefortunnego zdarzenia np. wypadku samochodowego w Zabrzu. Kancelaria wspomaga również w przypadku szkód majątkowych i rzeczowych oraz w sytuacji naruszenia dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Pomaga w sposób profesjonalny w zakresie starania się o odszkodowanie w sytuacji, kiedy mówimy o rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu lub śmierci bliskiej osoby z rodziny. Kancelaria może pomóc również w sytuacji, gdy minął już pewien czas od nieszczęśliwego zdarzenia, a poszkodowany nie ubiegał się o rekompensatę lub wnosił, ale została ona zaniżona.

Profesjonaliści z naszej firmy ochoczo udzielają rad na temat tego, jakie działania należy podjąć po niefortunnym wypadku i jak trzeba udokumentować szkodę. Dodatkowo, mogą pełnić rolę pełnomocnika i dopełniać wymaganych formalności (po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia klienta rzecz jasna).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Zabrzu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Zabrze

Jesteśmy skuteczni!

Osoby, które pracują w naszej kancelarii znają w dużym stopniu przepisy prawne i wiedzą, jakie dokumenty, kiedy i gdzie należy złożyć, aby uzyskać wypłatę rekompensaty. Ich wsparcie jest cenne szczególnie w sytuacji, kiedy rodzina przeżywa stratę bliskiej osoby (zmarłej np. na skutek wypadku w Zabrzu) i nie może we własnym zakresie podejmować odpowiednich kroków prawnych.

Podobnie jest w przypadku poszkodowanych, którzy przebywają w szpitalu, doznały ciężkich obrażeń ciała lub przewlekle chorują na skutek niefortunnego wypadku. Za sprawą pomocy naszych pracowników poszkodowany może ze spokojem dokończyć leczenie, ponieważ załatwianie wszystkich kwestii spoczywa na barkach naszych profesjonalistów, którzy oceniają i analizują dany przypadek. Specjaliści zwracają również uwagę, jakie działania trzeba podjąć, aby można uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie.

ODSZKODOWANIA ZABRZE KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.