• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Wrocław

odzyskiwanie odszkodowań we Wrocławiu

Kancelarie odszkodowawcze są firmami, które pomagają ludziom w dochodzeniu należnych roszczeń od zakładów ubezpieczeń i innych podmiotów, które są zobowiązane do reperacji szkody. Pomagamy ustalić sprawcę i ubezpieczyciela, który powinien wypłacić rekompensatę, nawet w niejasnych i trudnych kwestiach. W imieniu Państwa konkretyzujemy, skrupulatnie analizujemy i zgłaszamy roszczenia. Rozpoczynamy i uczestniczymy w prowadzeniu negocjacji z firmą ubezpieczeniową (także we Wrocławiu). Jeżeli istnieje potrzeba, prowadzimy kolejne postępowanie i prowadzimy wymagane czynności, które mają na celu przyznanie rekompensaty. Prowadzimy również sprawy sądowe i dopełniamy wszelakich niezbędnych formalności.

Działamy reprezentując osoby bezpośrednio poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także w imieniu bliskich osób, które są w stanie krytycznym oraz osób, które zmarły w następstwie nieszczęśliwego wypadku, na przykład samochodowego. Co więcej, ubiegamy się o prawa do odszkodowania za naruszanie dóbr osobistych oraz zajmujemy się szkodami rzeczowymi i majątkowymi.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Proponujemy profesjonalną pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie w przypadku, kiedy doszło do uszczerbku na zdrowiu, jego rozstroju lub miała miejsce śmierć bliskiej osoby. W każdym przypadku usiłujemy pozyskać jak najwyższą rekompensatę, która jest adekwatna do uszkodzeń, strat, rozmiaru szkody. Możemy dochodzić roszczeń także w sytuacji, kiedy minął już jakiś czas od zdarzenia, a poszkodowany nie wnosił o należne pieniądze, lub wnosił, ale rekompensata została zaniżona.

Nasi pracownicy zajmują się także udzielaniem wskazówek i informacji dotyczących tego, jakie należy działania podjąć po niefortunnym zderzeniu oraz jak najlepiej udokumentować szkodę. W takim stopniu, jakim umożliwia to prawo, firma występować może jako pełnomocnik osoby poszkodowanej i dopełnić za nią niezbędne formalności (rzecz jasna po wcześniejszym uzyskaniu upoważnienia i zgody klienta).

Jak odzyskujemy odszkodowania we Wrocławiu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Wrocław

Jesteśmy skuteczni!

Eksperci z naszej kancelarii bardzo dobrze znają się na obowiązujących przepisach prawa i wiedzą, gdzie i kiedy należy złożył dokumenty, aby dostać odszkodowanie. Wsparcie pracowników jest szczególnie ważne i nieocenione w sytuacji, gdy bliscy zmagają się ze śmiercią członka rodziny (zmarłego na skutek np. wypadku samochodowego we Wrocławiu) i przeżywają żałobę, co utrudnia podejmowanie odpowiednich kroków prawnych i dopełnianie formalności.

Podobnie jest w przypadku osób ciężko rannych, które są w szpitalu i chorują przewlekle na skutek niefortunnego zdarzenia. Długie leczenie, rehabilitacja i cały zły stan zdrowia nierzadko uniemożliwiają zajmowaniem się ubieganiem o odszkodowanie. Nasze wsparcie w tej sytuacji umożliwia poszkodowanemu kontynuować terapię ze spokojem. Profesjonaliści zadbają o wszelkie niezbędne kwestie, z profesjonalizmem i wprawą dokonają oceny i analizy danej sprawy. Zwrócą także uwagę na dodatkowe działanie, które można podjąć.

ODSZKODOWANIA WROCŁAW KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.