• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Włocławek

odzyskiwanie odszkodowań we Włocławku

Kancelarie odszkodowawcze to firmy, które pomagają poszkodowanym w dochodzeniu należnych im roszczeń od firm ubezpieczeniowych oraz pozostałych podmiotów, których zadaniem jest likwidacja szkody. Wspiera ona w ustaleniu winnego oraz towarzystwa ubezpieczeniowego, którego powinnością jest wypłata rekompensaty – również w przypadkach, które nie są jasne i łatwe. Kancelaria może również rozpoczynać i uczestniczyć w negocjacjach z ubezpieczycielem. A kiedy jest taka potrzeba, może wykonywać dalsze czynności, które prowadzą do pozyskania odszkodowania. Co więcej, firma dopełnia niezbędnych formalności, czynności procesowych oraz prowadzi sprawy sądowe.

Kancelaria odszkodowawcza reprezentuje osoby, które zostały poszkodowane w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadkach komunikacyjnych i na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Reprezentuje również osoby, które przebywają w stanie ciężkim oraz zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku np. we Włocławku. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw związanych z naruszaniem dóbr osobistych, a także szkód majątkowych i rzeczowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria odszkodowawcza służy profesjonalną pomoc w przypadku starania o rekompensatę, kiedy ma miejsce śmierć członka rodziny, uszczerbek na zdrowiu lub rozstrój zdrowia. W naszych działaniach staramy się zawsze uzyskać jak najwyższą rekompensatę, która będzie odpowiednia do wielkości strat i uszkodzeń. Staramy się o roszczenia także w przypadku, kiedy minął pewien czas od nieszczęśliwego zdarzenia, a osoba poszkodowana uzyskała zaniżoną rekompensatę lub w ogóle o nią nie wnosiła jeszcze.

Poszkodowany może liczyć na pozyskanie informacji na temat działań, które może podjąć po niefortunnym zdarzeniu oraz może liczyć na uzyskanie informacji na temat sposobu udokumentowania szkody. Jeżeli to możliwe, nasi prawnicy mogą pełnić rolę pełnomocników i realizować w imieniu poszkodowanego wymagane formalności (oczywiście po uzyskaniu wcześniej zgody).

Jak odzyskujemy odszkodowania we Włocławku

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Włocławek

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści, którzy pracują w naszej kancelarii bardzo dobrze znają się na przepisach prawa i wiedzą, kiedy i gdzie trzeba złożyć dokumenty, aby można było pozyskać wypłatę świadczenia. Wsparcie prawników jest bardzo ważne i nieocenione w przypadku, kiedy umiera członek rodziny (np. na skutek wypadku we Włocławku) i rodzinie trudno jest samodzielnie ubiegać się o odszkodowanie.

Sprawy podobnie mają się w przypadku osób z ciężkimi obrażeniami, które przebywają w szpitalu lub nabawiły się choroby przewlekłej na skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Długie leczenie, rehabilitacja i zły stan zdrowia, często stoją na drodze efektywnych starań o pozyskanie odszkodowania. Nasze wsparcie w tym przypadku pomaga poszkodowanemu zakończyć terapię ze spokojem. Eksperci pomagają we wszelkich kwestiach, profesjonalnie i starannie oceniają sprawę. Wskazują także jakie działania dodatkowe można podejmować.

ODSZKODOWANIA WŁOCŁAWEK KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.