• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria Odszkodowawcza Warszawa

odzyskiwanie odszkodowań w Warszawie

Kancelarie odszkodowawcze są firmami, które wspierają ludzi w dochodzeniu należnych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów, będących zobowiązanych do naprawienia szkód. Pomagamy ustalić winnego i ubezpieczyciela, który ma za zadanie wypłacić rekompensatę. Jako przedstawiciele naszych klientów szczegółowo analizujemy, konkretyzujemy i zgłaszamy roszczenia. Inicjujemy negocjacje z ubezpieczycielem i bierzemy w nich udział (także w Warszawie). Jeżeli jest taka potrzeba, prowadzimy postępowanie i czynności, które prowadzą do uzyskania wypłaty odszkodowania. Prowadzimy także sprawy sądowe i dopełniamy formalności oraz czynności procesowych.

Podejmujemy aktywność w imieniu poszkodowanych bezpośrednio w wypadkach komunikacyjnych, gospodarstwie rolnym, w pracy, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także reprezentujemy rodziny osób przebywających w stanie krytycznym oraz osób zmarłych na skutek niefortunnego zdarzenia, np. wypadku drogowego.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Proponujemy specjalistyczne wsparcie z zakresu ubiegania się o odszkodowanie w sytuacji, kiedy miała miejsce śmierć członka rodziny, doszło do uszczerbku na zdrowiu lub rozstroju zdrowia. Za każdym razem usiłujemy uzyskać jak najwyższa kwotę odszkodowania, która będzie adekwatna do rozmiaru krzywdy i poniesionych strat. Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń także, gdy minęło kilka lat już od zdarzenia, a osoby poszkodowane nie ubiegały się wcześniej o wypłatę świadczenia lub otrzymały zaniżoną rekompensatę.

Nasi wyspecjalizowani pracownicy udzielają także porad i informacji dotyczących czynności, które należy podjąć po zdarzeniu oraz wskazówek na temat odpowiedniej dokumentacji szkody. Na tyle, ile to możliwe, nasza firma występuje jako pełnomocnik poszkodowanego i dopełnia za niego wymagane formalności (naturalnie po wcześniejszej zgodzie klienta i uzyskanie upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Warszawie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Warszawa

Jesteśmy skuteczni!

Eksperci z naszej kancelarii odszkodowawczej bardzo dobrze znają się na przepisach prawa i mają wiedzę na temat tego, jakie dokumenty, gdzie i kiedy należy złożyć, aby dostać wypłatę świadczenia. Wsparcie pracowników jest szczególnie ważne w trudnych momentach, kiedy bliscy zmagają się z odejściem bliskiej osoby (zmarłej na skutek np. wypadku samochodowego w Warszawie) i są pogrążeni w żałobie – co utrudnia dopełnianie formalności.

Podobnie wygląda to w przypadku osób, które są ranne, są hospitalizowane i chorują przewlekle na skutek niefortunnego zdarzenia. Leczenie długoterminowe, rehabilitacja i zły stan zdrowia niestety nie ułatwiają zajmowanie się uzyskaniem odszkodowania. Nasze wsparcie wtedy umożliwia poszkodowanym na bezstresowe kontynuowanie terapii. Pracownicy sprawnie i profesjonalnie ocenią i dokonają analizy konkretnego przypadku. Zwrócą także uwagę na dodatkowe czynności, które można podjąć, aby pozyskać wyższą rekompensatę.

ODSZKODOWANIA WARSZAWA KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.