• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Wałbrzych

odzyskiwanie odszkodowań w Wałbrzychu

Kancelaria odszkodowawcza to podmiot, który pomaga klientom w dochodzeniu należnych roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów zobligowanych do naprawienia szkody. Pomagamy wskazać sprawcę i ustalić towarzystwo ubezpieczeniowe, które powinno wypłacić odszkodowanie, nawet w sytuacjach niejasnych i spornych. Reprezentując naszego klienta, konkretyzujemy, skrupulatnie analizujemy i zgłaszamy roszczenia. Rozpoczynamy także negocjacje z ubezpieczycielem i je skutecznie prowadzimy (także w Wałbrzychu). Jeżeli wystąpi taka potrzeba, poprowadzimy również dalsze czynności i postępowanie zmierzające do uzyskanie rekompensaty. Możemy również poprowadzić sprawę w sądzie. Przygotujemy dokumenty, dopełnimy wymagane formalności.

Pracujemy w imieniu osób, które zostały bezpośrednio poszkodowane w wypadkach w pracy i komunikacyjnych, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu w sztuce lekarskiej oraz w imieniu rodzin osób znajdujących się w stanie krytycznym oraz zmarłych na skutek nieszczęśliwego wypadku, np. zdarzenia drogowego.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu ubiegania się o rekompensatę, kiedy doszło do uszczerbku na zdrowiu, rozstroju zdrowia lub zgonu bliskiego członka rodziny. Staramy się zawsze pozyskać możliwie najwyższą rekompensatę, która będzie odpowiednia do powstałych uszkodzeń lub krzywdy. Podejmuje działania także w sytuacji, kiedy nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce parę lat temu, a osoba poszkodowana nie ubiegała się o przysługujące świadczenia, lub otrzymała wypłatę, jednak rekompensata była zaniżona.

Eksperci z naszej firmy zajmują się także udzielaniem informacji i porad na temat działań, które trzeba podjąć po nieszczęśliwym wypadku oraz podpowiadają, jak najlepiej udokumentować szkodę. Na tyle, ile umożliwia to prawo, nasza firma może występować jako pełnomocnik osoby poszkodowanej i zrealizować za nią wymagane formalności (rzecz jasna, po wcześniejszej zgodzie klienta i uzyskaniu upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Wałbrzychu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Wałbrzych

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści pracujący w naszej kancelarii odszkodowawczej bardzo dobrze orientują się w przepisach prawa i mają wiedzę na temat tego, jakie dokumenty należy złożyć, kiedy i w jakim miejscu, aby uzyskać wypłatę świadczenia. Takie wsparcie jest ważne szczególnie w ciężkich chwilach, kiedy rodzina zmaga się z żałobą i stratą bliskiej osoby (zmarłej np. na skutek wypadku samochodowego w Wałbrzychu) i nie jest w stanie podjąć racjonalnych kroków prawnych.

Podobnie jest w przypadku osób poważnie rannych, przewlekle chorych na skutek niefortunnego zdarzenia i hospitalizowanych. Leczenie, które trwa długi okres, niezbyt dobry stan zdrowia, rehabilitacja, nierzadko utrudniają samodzielne działania w kierunku uzyskania odszkodowania. Nasze wsparcie w takiej sytuacji umożliwia osobie poszkodowanej kontynuowanie terapii. Profesjonaliści dbają o niezbędne kwestie i rzeczowo oceniają i analizują dany przypadek. Zwracają również uwagę, na istnienie ewentualnie dodatkowych działań, które mogą zostać podjęte w kierunku uzyskania wysokiej rekompensaty.

ODSZKODOWANIA WAŁBRZYCH KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.