• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Tychy

odzyskiwanie odszkodowań w Tychach

Kancelarie odszkodowawcze to firmy, które pomagają Państwu w dochodzeniu należnych roszczeń od firm ubezpieczeniowych oraz pozostałych podmiotów zobligowanych do likwidacji szkody. Pomagamy chociażby w sprawach spornych i niejasnych, podczas których staramy się namierzyć winnego i ubezpieczyciela, który powinien wypłacić należne środki. Zaczynamy i prowadzimy także negocjacje z firmami ubezpieczeniowymi (także z Tych). W przypadku potrzeby dokonujemy prowadzenia dalszego postępowania i prowadzimy kluczowe działania prowadzące do uzyskania rekompensaty. Zajmujemy się również sprawami sądowymi, załatwiamy wszelakie formalności i czynności procesowe, opracowujemy i przygotowujemy niezbędne dokumenty.

Pracujemy w imieniu osób, które zostały bezpośrednio poszkodowane w wypadkach przy pracy, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, w wypadkach komunikacyjnych oraz w imieniu rodzin osób będących w stanie krytycznych lub rodzin osoby zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia, na przykład wypadku drogowego. Ubiegamy się o prawo do rekompensaty za naruszanie dóbr osobistych, prowadzimy również sprawy związane ze szkodami majątkowymi i rzeczowymi.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewniamy profesjonalne wsparcie prawne w ubieganiu się o rekompensatę, kiedy ma miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu lub zgon bliskiego członka rodziny. Staramy się zawsze uzyskać rekompensatę w jak najwyższej kwocie – odpowiednią do szkód, strat i doznanej krzywdy. Możemy dochodzić roszczenia także wtedy, kiedy minęło już kilka lat od zdarzenia, a poszkodowany nie ubiegał się wcześniej o pieniądze oraz, gdy wypłacone odszkodowanie było zaniżone.

Nasi profesjonaliści udzielają także porad i informacji związanych z tym, jakie czynności trzeba podjąć zaraz po wypadku oraz podpowiadają, jak odpowiednio udokumentować szkodę. W zakresie umożliwiającym przez prawo nasza firma występuje jako pełnomocnik poszkodowanego i dopełnia za niego wymagane formalności (po uprzednim uzyskaniu upoważnienia i zgody klienta).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Tychach

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań w Tychach

Jesteśmy skuteczni!

Nasi pracownicy bardzo dobrze orientują się w przepisach prawa i mają wiedzę na temat tego, jakie dokumenty, gdzie i kiedy należy złożyć, aby było można zyskać odszkodowanie. Pomoc ich jest niezwykle pomocna szczególnie w ciężkich sytuacjach, kiedy rodzina zmaga się ze śmiercią bliskiego członka rodziny (np. w wypadku samochodowym w Tychach) i na skutek żałoby, która utrudnia podjęcie odpowiednich działań prawnych.

Sprawa wygląda podobnie w przypadku osób poważnie rannych, które są hospitalizowane oraz osób przewlekle chorych na skutek niefortunnego zdarzenia. Długoterminowe leczenie, rehabilitacja i słaby stan zdrowia, dosyć często stoją na drodze do starania o odszkodowania. Wsparcie w takiej sytuacji daje możliwość spokojnego kontynuowania leczenia. Profesjonaliści dopilnują wszelakich kwestii i profesjonalnie ocenią, przeanalizują dany przypadek oraz zwrócą uwagę na ewentualne działania, które można podjąć, by przyznana rekompensata była jak najwyższa.

ODSZKODOWANIA TYCHY KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.