• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Toruń

odzyskiwanie odszkodowań w Toruniu

Kancelaria odszkodowawcza to firma, które udziela wsparcia Państwu w dochodzeniu niezależnych roszczeń od zakładów ubezpieczeń i pozostałych podmiotów, które są zobowiązane do reperacji szkody. Nawet w niejasnych i spornych kwestiach pomagamy ustalić winnego i ubezpieczyciela, który powinien przyznać należne środki. Jako przedstawiciele naszych klientów dokonujemy szczegółowych analiz i zgłoszeń roszczenia. Rozpoczynamy i uczestniczymy w negocjacjach z zakładem ubezpieczeń (także w Toruniu). Jeżeli jest taka potrzeba, prowadzimy postępowanie i wykonujemy niezbędne czynności prowadzące do uzyskania odszkodowania. Prowadzimy także sprawy sądowe. Przygotowujemy odpowiednie dokumenty, dopełniamy wymaganych czynności procesowych i formalności.

Prowadzimy działania w imieniu osób, które są poszkodowane bezpośrednio w wypadkach przy gospodarstwie rolnym, wypadkach komunikacyjnych i na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także w imieniu bliskich osób w stanie krytycznym oraz osób zmarłych w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, na przykład wypadku samochodowego. Ubiegamy się o prawo do rekompensaty za naruszenie dóbr osobistych i zajmujemy się także kwestiami związanymi ze szkodami majątkowymi i rzeczowymi.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w ubieganiu się o odszkodowanie, kiedy ma miejsce uszczerbek na zdrowiu, jego rozstrój, zgon bliskiego członka rodziny. Za każdym razem staramy się pozyskać jak najwyższe odszkodowanie, które jest adekwatne do rozmiary doznanej krzywdy i strat. Dochodzimy roszczeń zarówno wtedy, kiedy minął już jakiś czas od niefortunnego zdarzenia, a poszkodowany nie wnosił o rekompensatę, a także wtedy, kiedy wypłacone odszkodowanie było zaniżone.

Nasi specjaliści mogą udzielić również porad i informacji na temat tego, jakie działania należy podjąć od razu po zdarzeniu oraz jak udokumentować powstałą szkodę. W zakresie, w jakim umożliwia prawo, możemy występować jako pełnomocnik poszkodowanego i dokonać za niego niezbędnych formalności (naturalnie po wcześniejszym uzyskaniu upoważnienia i uzyskaniu zgody).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Toruniu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Toruń

Jesteśmy skuteczni!

Specjaliści z naszej kancelarii odszkodowawczej bardzo dobrze znają się na przepisach prawa i wiedzą, kiedy i gdzie należy złożyć dokumenty, by zyskać rekompensatę. Ich wsparcie jest szczególnie ważne w trudnych momentach, kiedy rodzina zmaga się ze stratą bliskiej osoby (na skutek np. wypadku samochodowego w Toruniu) i żałobą, co utrudnia podejmowanie odpowiednich kroków prawnych.

Tyczy się to także osób, które są poważnie ranne, przebywają w szpitalu i chorują przewlekle na skutek nieszczęśliwego wypadku. Długie leczenie, rehabilitacja i zły stan zdrowia dosyć często ograniczają pozyskanie odszkodowania. Wsparcie w takim przypadku umożliwia osobie poszkodowanej bezstresowe kontynuowanie terapii. Pracownicy dbają o wszystkie potrzebne kwestie, pełni profesjonalizmu oceniają i analizują każdą sprawę, zwracając uwagę na pozostałe działania, które mogą zwiększyć szansę na wypłatę świadczenia.

ODSZKODOWANIA TORUŃ KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.