• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Tarnów

odzyskiwanie odszkodowań w Tarnowie

Kancelaria odszkodowawcza to firma, która zajmuje się pomocą w dochodzeniu roszczeń od firm ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów, które są zobligowane do likwidacji szkody. Udziela pomocy w zakresie dochodzenia roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów, które zobligowane są do naprawy szkody. Nasza firma pomaga namierzyć sprawcę i ubezpieczyciela, których powinnością jest wypłata odszkodowania. Reprezentując klientów, analizujemy, konkretyzujemy i zgłaszamy roszczenia. Rozpoczęcie i uczestnictwo w negocjacjach z firmą jest także w naszym zakresie (również w Tarnowie). Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy prowadzić dalsze postępowanie i czynności, które pozwolą uzyskać rekompensatę. W zakres naszego wsparcia wchodzi również prowadzenie spraw sądowych i dopełnienie wszelakich formalności.

W naszej pracy występujemy w imieniu osób, które doznały szkód w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w gospodarstwie rolnym, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, czy bliskich osób, które znajdują się w stanie krytycznym lub zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku, na przykład samochodowego. Co więcej, staramy się o prawa do odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych oraz szkody majątkowe i rzeczowe.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Proponujemy specjalistyczną pomoc w staraniu się o odszkodowanie w sytuacji, kiedy ma miejsce uszczerbek na zdrowiu, jego rozstrój lub doszło do zgonu bliskiej osoby. W każdej sprawie staramy się uzyskać rekompensatę, która będzie najwyższa, a tym samym adekwatna do rozmiaru uszkodzeń, strat. Warto wiedzieć, że możemy dochodzić roszczeń również w przypadku, kiedy upłynął pewien czas od zdarzenia, a osoba poszkodowana nie ubiegała się jeszcze o należne środki lub ubiegała się, ale przyznano jej zaniżoną rekompensatę.

Profesjonaliści chętnie udzielają informacji i wskazówek odnośnie działań, które należy podjąć po nieszczęśliwym zdarzeniu oraz wskażą, jak należy udokumentować szkodę. W możliwym stopniu firma może występować jako pełnomocnik poszkodowanego i za niego dopełnić wymaganych formalności (oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu zgody klienta i upoważnieniu).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Tarnowie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Tarnów

Jesteśmy skuteczni!

Specjaliści z naszej firmy bardzo dobrze znają się na przepisach prawa i wiedzą, kiedy i gdzie należy złożyć dokumenty, aby możliwe było uzyskanie rekompensaty. Pomoc pracowników jest bardzo ważna i bezcenna w przypadku, kiedy rodzina zmaga się ze śmiercią członka rodziny (zmarłego np. na skutek wypadku w Tarnowie) i pogrążona w smutku nie jest w stanie podjąć odpowiednich kroków prawnych.

Sprawy mają się podobnie w przypadku osób, które są ciężko ranne, przebywają w szpitalu i przewlekle chorują na skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Rehabilitacja, mozolne leczenie i słaba kondycja zdrowotna często stają się przeszkodą do ubiegania o odszkodowanie. Pomoc w tej sytuacji naszej firmy stwarza szansę na bezstresowe kontynuowanie terapii. Eksperci dopełnią wszelakich kwestii, profesjonalnie i sprawnie ocenią sprawę oraz dokonają jej analizy. Dodatkowo wskażą osobie poszkodowanej, jakie działania należy podjąć.

ODSZKODOWANIA TARNÓW KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.