• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Szczecin

odzyskiwanie odszkodowań Szczecin

Firmami, które pomagają poszkodowanym w dochodzeniu należnych ich roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów, których powinność jest reperacja szkody, są kancelarie odszkodowawcze. Pomagają one namierzyć sprawcę i zakład ubezpieczeń, którzy powinni wypłacić środki pieniężne, także w trudnych i nieklarownych sytuacjach. W imieniu Państwa nasza firma uściśla, analizuje i zgłasza roszczenia. Podejmuje i prowadzi negocjacje z zakładem ubezpieczeń (również w Szczecinie). Jeżeli trzeba, podejmuje się kolejnych działań, które mogą zbliżyć do wypłaty rekompensaty. Co więcej, nasza firma zajmuje się prowadzaniem spraw sądowych i załatwieniu wszelakich formalności.

W naszej pracy możemy reprezentować osoby, które zostały bezpośrednio poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, w gospodarstwie rolnym, a również możemy reprezentować rodziny osób, które zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku, np. samochodowego. Dodatkowo, wnosimy o uzyskanie praw do odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych i prowadzimy sprawy związane ze szkodami majątkowymi i rzeczowymi.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Służymy profesjonalną pomocą w ubieganiu się o rekompensatę w sytuacji, kiedy ma miejsce uszczerbek na zdrowiu, jego rozstrój lub kiedy doszło do śmierci członka rodziny. Za każdym razem dążymy do uzyskania najwyższej rekompensaty, będącej adekwatną do strat, uszkodzeń i rozmiaru szkody. Jesteśmy w stanie dochodzić roszczeń również w przypadku, kiedy upłynął już pewien czas od zdarzenia, a osoba poszkodowana nie ubiegała się jeszcze o środki finansowe lub przyznano jej za niską kwotę.

Nasza firma pomaga również w udzielaniu wskazówek i informacji na temat tego, jakie działania należy podjąć po wypadku i w jaki sposób udokumentować szkodę. W stopniu umożliwiającym przez prawo, firma może pełnić rolę pełnomocnika poszkodowanego i za niego dopełniać niezbędne formalności (oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu upoważnienia i zgody).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Szczecinie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Szczecin

Jesteśmy skuteczni!

Nasi pracownicy znają się w dużym stopniu na przepisach prawa i wiedzą, kiedy i gdzie należy złożył dokumenty, by możliwe było pozyskanie odszkodowania. Wsparcie ekspertów jest istotne i bezcenne, kiedy rodzina zmaga się ze zgonem bliskiego (zmarłego np. na skutek wypadku w Szczecinie) i jest pogrążona w żałobie, co uniemożliwia podjęcie stosownych kroków prawnych i wypełnienie formalności.

Tak samo jest w przypadku osób, które są ciężko ranne, są hospitalizowane lub na skutek niefortunnego zdarzenia chorują przewlekle. Rehabilitacja, długie leczenie i słaba kondycja dosyć często uniemożliwiają wnoszenie o odszkodowanie. Nasza pomoc w tym przypadku umożliwia osobie spokojne kontynuowanie terapii. Profesjonaliści dbają o wszelkie niezbędne kwestie i sprawnie oceniają oraz analizują sprawę. Zwracają także uwagę na dodatkowe czynności, które dobrze jest podjąć.

ODSZKODOWANIA SZCZECIN KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.