• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Suwałki

odzyskiwanie odszkodowań w Suwałkach

Kancelaria odszkodowawcza wspiera poszkodowanych z uzyskaniu należytych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i podmiotów, które są zobowiązane do likwidacji szkody. Jej pomoc umożliwia namierzenie winnego i odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego. W imieniu klientów kancelaria analizuje, uszczegóławia i zgłasza roszczenia. Co więcej, rozpoczyna negocjacje z ubezpieczycielem i bierze w nich udział. Poszkodowany może liczyć również na dopełnienie niezbędnych formalności, przeprowadzenie czynności procesowych i spraw sądowych.

Kancelaria odszkodowawcza służy pomocą osobom bezpośrednio poszkodowanym, które doznały szkód w wypadkach przy pracy, gospodarstwie rolnym, wypadkach komunikacyjnych, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także rodzinom osób, które zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku (np. w Suwałkach). Kancelaria odszkodowawcza wspiera w przypadku szkód majątkowych i rzeczowych oraz w sytuacji naruszenia dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Fachowa pomoc jest udzielana w przypadku, kiedy ma miejsce uszczerbek na zdrowiu, jego rozstrój lub śmierć członka rodziny. Za każdym razem kancelaria ubiega się o możliwie jak najwyższe odszkodowanie, adekwatne do rozmiaru strat i zniszczeń. O pomoc mogą ubiegać się osoby, które już jakiś czas temu doznały szkód i jeszcze nie wnosiły o odszkodowanie lub otrzymały rekompensatę, jednak zaniżoną.

Profesjonaliści z naszej kancelarii chętnie udzielą informacji na temat czynności, które trzeba podjąć po wypadku oraz podpowiedzą, jak najlepiej udokumentować szkodę. Jeżeli to możliwe, występują w roli pełnomocników osób poszkodowanych i realizują w ich imieniu niezbędne formalności (naturalnie po uzyskaniu wcześniej zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Suwałkach

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Suwałki

Jesteśmy skuteczni!

Pracownicy naszej firmy mają dużo wiedzy na temat przepisów prawnych i bardzo dobrze orientują się, gdzie należy złożyć i kiedy dokumenty, aby otworzyć sobie furtkę do pozyskania odszkodowania. Takie wsparcie jest czymś ważnym szczególnie dla osób, które borykają się ze śmiercią członka rodziny (zmarłego na skutek wypadku w Suwałkach).

Pomoc mogą uzyskać osoby poważnie chore, przebywające w szpitalu oraz chorujące przewlekle na skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Długoterminowe leczenie i rehabilitacja oraz słaby stan zdrowia nierzadko są skutecznym utrudnieniem w staraniach o rekompensatę. Wsparcie kancelarii odszkodowawczej stwarza szansę na spokojne dokończenie leczenia. Profesjonaliści będą mieć na uwadze wszelkie niezbędne kwestie, ocenią i dokonają analizy poszczególnych przypadków. Dodatkowo, wskażą poszkodowanym na dodatkowe działania, które mogą pomóc w uzyskaniu rekompensaty.

ODSZKODOWANIA SUWAŁKI KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.