• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Stalowa Wola

odzyskiwanie odszkodowań w Stalowej Woli

Jeżeli poszkodowany chce uzyskać pomoc w dochodzeniu należnych roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych oraz pozostałych podmiotów zobowiązanych do wypłaty rekompensaty, powinien zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Wspiera ona w trudnych i nieklarownych przypadkach, pomaga ustalić odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe oraz sprawcę. W imieniu swoich klientów analizuje, konkretyzuje i uszczegóławia roszczenie. Co więcej, rozpoczyna negocjacje z ubezpieczycielem i bierze w nich udział. W zakres działań wchodzi także dopełnianie formalności, prowadzenie spraw procesowych oraz sądowych.

Wsparcie mogą pozyskać osoby bezpośrednio poszkodowane w wypadkach w gospodarstwie rolnym, w pracy, wypadkach komunikacyjnych, na skutek błędu lekarskiego, a także rodziny osób, które znajdują się w ciężkim stanie lub zmarły (np. w wypadku samochodowym w Stalowej Woli). Kancelarii można zlecić także pomoc w przypadku naruszenia dóbr osobistych i szkód majątkowych oraz rzeczowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Profesjonalna pomoc jest świadczona w przypadku starań o rekompensatę w sytuacji, gdy doszło do powstania uszczerbku na zdrowiu, jego rozstroju lub śmierci członka rodziny. W każdym przypadku kancelaria odszkodowawcza stara się o uzyskanie rekompensaty możliwie jak najwyższej, która będzie odpowiednio wysoka do rozmiaru krzywdy i strat. Do kancelarii mogą przychodzić osoby, które doznały szkody kilka lat temu, ale nie ubiegały się jeszcze o odszkodowanie lub ubiegały, ale zostało ono zaniżone.

Eksperci z naszej firmy mogą udzielić informacji na temat czynności, które należy podjąć po wypadku oraz najlepszego sposobu na udokumentowanie szkody. W stopniu jaki jest możliwy, mogą pełnić rolę pełnomocników osób poszkodowanych i w ich imieniu dokonywać niezbędnych formalności (rzecz jasna po wcześniejszej zgodzie i uzyskaniu upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Stalowej Woli

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Stalowa Wola

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści posiadają bardzo dobrą wiedzę na temat przepisów prawnych i wiedzą, gdzie należy złożyć i jakie dokumenty, aby stworzyć szansę na uzyskanie odszkodowania. Takie wsparcie jest szczególnie cenne w sytuacji, gdy umiera członek rodziny (np. na skutek wypadku w Stalowej Woli), a rodzina nie może samodzielnie podjąć odpowiednie działania.

Tak samo jest w sytuacji poważnie chorych osób, przebywających w szpitalu i chorujących na przewlekle choroby. Długoterminowe leczenie, rehabilitacja i zły stan zdrowia dosyć często uniemożliwiają dochodzenie roszczeń. Wsparcie kancelarii umożliwia wtedy spokojne kontynuowanie terapii i powrót do zdrowia. Profesjonaliści będą mieć na głowie wszelkie kwestie, ocenią i przeanalizują daną sprawę. Dodatkowo mogą wskazać na dodatkowe działania, które mogą pomóc w uzyskaniu odszkodowania.

ODSZKODOWANIA STALOWA WOLA KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.