• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Sosnowiec

odzyskiwanie odszkodowań w Sosnowcu

Jeżeli osoba poszkodowana chciałaby uzyskać pomoc w dochodzeniu należytych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów, których zadaniem jest wypłata odszkodowania, może zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Dzięki niej można namierzyć sprawcę i konkretne towarzystwo ubezpieczeniowe. Analizuje ona, konkretyzuje i zgłasza roszczenie. Co więcej, inicjuje negocjacje z ubezpieczycielem i może brać w nich udział. W zakres działań wpisuje się również realizowanie niezbędnych formalności, wykonywanie czynności procesowych i prowadzenie spraw sądowych.

Osoby bezpośrednio poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, gospodarstwie rolnym lub na skutek błędu w sztuce lekarskiej mogą ubiegać się o pomoc kancelarii odszkodowawczej. Wsparcie mogą otrzymać również rodziny osób, które zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku (np. w Sosnowcu) lub zostały ciężko ranne. O pomoc mogą ubiegać się także osoby, które doświadczyły naruszenia dóbr osobistych oraz szkód majątkowych i rzeczowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Profesjonalne wsparcie jest świadczone w sytuacji starań o odszkodowanie, kiedy to doszło do rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu lub śmierci członka rodziny. W każdym przypadku kancelaria odszkodowawcza ubiega się o jak najwyższe odszkodowanie, które będzie adekwatne do rozmiaru strat i krzywdy. Kancelaria pomaga osobom, które doznały strat już kilka lat temu, ale nie ubiegały się jeszcze o odszkodowanie lub przyznano im rekompensatę, jednak została zaniżona.

Prawnicy z naszej kancelarii chętnie udzielą informacji na temat czynności, które trzeba podjąć po wypadku oraz sposobu na udokumentowanie szkody. Na tyle, ile to możliwe, mogą występować w roli pełnomocników i w imieniu klientów zrealizować formalności (po wcześniejszym upoważnieniu i zgodzie poszkodowanego).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Sosnowcu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Sosnowiec

Jesteśmy skuteczni!

Eksperci z naszej kancelarii mają dobrą wiedzę na temat przepisów prawnych i orientują się bardzo dobrze, gdzie należy złożyć i jakie dokumenty, aby stworzyć szansę na uzyskanie odszkodowania. Taka pomoc jest szczególnie ważna dla osób, których spotyka śmierć członka rodziny (na skutek wypadku w Sosnowcu) i nie są w stanie podjąć samodzielnie stosowne działania.

Sytuacja przedstawia się podobnie w przypadku osób poważnie chorych, przebywających w szpitalu i chorujących przewlekle na skutek niefortunnego zdarzenia. Długie leczenie, rehabilitacja i słaba kondycja, są utrudnieniem w przypadku starań o uzyskanie odszkodowania. Dzięki kancelarii odszkodowawczej można spokojnie kontynuować leczenie, eksperci pamiętają o wszystkich kwestiach, oceniają i analizują sprawę. Dodatkowo, wskazują poszkodowanym na dodatkowe działania, które mogą przybliżyć do uzyskania odszkodowania.

ODSZKODOWANIA SOSNOWIEC KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.