• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Słupsk

odzyskiwanie odszkodowań w Słupsku

Kancelaria odszkodowawcza to podmiot, którego zadaniem jest pomoc w dochodzeniu roszczeń od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do likwidacji szkody. Pomaga ona we wskazaniu sprawcy i odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego nawet w przypadkach, które są trudne i niejasne. W imieniu klienta precyzuje i analizuje, a także zgłasza roszczenia. Co więcej, inicjuje i bierze udział w negocjacjach. Prowadzi także sprawy sądowe, dopełnia czynności procesowych oraz formalności.

Nasza kancelaria odszkodowawcza działa w imieniu osób bezpośrednio poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy i gospodarstwie rolnym oraz na skutek błędu lekarskiego. Reprezentuje również osoby przebywające w stanie krytycznym oraz zmarłe na skutek nieszczęśliwego wypadku, np. samochodowego w Słupsku. Co więcej, zajmuje się także sprawami związanymi z naruszaniem dóbr osobistych i szkodami majątkowymi oraz rzeczowymi.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Służymy pomocą w przypadku starań o rekompensatę, kiedy ma miejsce powstanie uszczerbku na zdrowiu, jego rozstrój lub śmierć bliskiej osoby. Zależy nam zawsze na uzyskaniu odszkodowania, które będzie adekwatne do powstałych strat i uszkodzeń. Podejmujemy się spraw, w przypadku których minął pewien czas od zdarzenia, a osoba poszkodowana nie starała się jeszcze o uzyskanie pieniędzy lub starała, ale rekompensata została zaniżona.

Klient uzyska informacje na temat działań, które powinien podjąć po nieszczęśliwym zdarzeniu oraz na temat sposobu, w jaki powinien udokumentować szkodę. Jeżeli to możliwe, nasi pracownicy mogą występować w roli pełnomocników poszkodowanego i w jej imieniu wypełniać niezbędne formalności (oczywiście po uzyskaniu wcześniej zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Słupsku

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Słupsk

Jesteśmy skuteczni!

Nasi pracownicy znają się w dużym stopniu na przepisach prawa i orientują się doskonale, gdzie i kiedy należy złożyć dokumenty, aby możliwe było pozyskanie odszkodowania. Wsparcie pracowników jest szczególnie ważne, kiedy to bliscy zmagają się ze śmiercią członka rodziny (zmarłego np. w Słupsku) i pogrążeni w smutku mają ograniczoną możliwość podejmowania odpowiednich kroków prawnych. Pomoc udzielamy także ciężko rannym osobom, które są hospitalizowane i nabawiły się chorób przewlekłych na skutek wypadku, bądź ich bliski zmarł. Rehabilitacja i leczenie trwające długi czas oraz słaby stan zdrowia często utrudniają skuteczne pozyskiwanie odszkodowania. Nasze wsparcie w tym przypadku stwarza osobie poszkodowanej dokończenie terapii bezstresowo. Profesjonaliści pilnują wszystkich kwestii, profesjonalnie i starannie analizują sprawę. Wskazują poszkodowanemu dodatkowe działania, które może podjąć.

ODSZKODOWANIA SŁUPSK KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.