• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Skierniewice

odzyskiwanie odszkodowań w Skierniewicach

Kancelaria odszkodowawcza pomaga poszkodowanym w ubieganiu się o należyte roszczenia od firm ubezpieczeniowych, a także podmiotów, których zadaniem jest likwidacja szkody. Wsparcie kancelarii pozwala na namierzenie sprawcy i odpowiedniego zakładu ubezpieczeń. W przypadkach także trudnych i niejasnych kancelaria analizuje i zgłasza roszczenia. Reprezentując klientów, inicjuje negocjacje z firmą ubezpieczeniową i je prowadzi. Dodatkowo, kancelaria odszkodowawcza dopełnia niezbędnych formalności, prowadzi sprawy sądowe i wykonuje czynności procesowe.

Kancelaria odszkodowawcza pomaga osobom bezpośrednio poszkodowanym w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadku samochodowym i na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także bliskim osób, które zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku (np. w Skierniewicach). Do kancelarii można udać się w przypadku naruszenia dóbr osobistych oraz doznania szkód majątkowych oraz rzeczowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w przypadku starań o rekompensatę, kiedy doszło do rozstroju zdrowia, powstania uszczerbku zdrowia, tudzież śmierci członka rodziny. W przypadku każdej sprawy zależy nam na tym, aby kwota odszkodowania była możliwie jak najwyższa i odpowiednia do rozmiaru uszkodzeń i strat. Do kancelarii mogą zgłaszać się osoby, które doznały już jakiś czas temu szkody i nie ubiegały się o wypłatę świadczeń lub ubiegały się, ale rekompensata została zaniżona.

Nasi profesjonaliści bardzo chętnie udzielą informacji na temat czynności, które najlepiej podjąć po wypadku oraz sposobu na udokumentowanie szkody. Jeżeli potrzeba, mogą również występować w roli pełnomocników i dopełniać za poszkodowanych wszelakich niezbędnych formalności (oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Skierniewicach

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Skierniewice

Jesteśmy skuteczni!

Eksperci z naszej firmy bardzo dobrze wiedzą, jak działają przepisy prawne i orientują się, gdzie i kiedy należy dokonać złożenia dokumentów, aby możliwe stało się pozyskanie odszkodowania. Wsparcie takie jest szczególnie ważne w przypadku osób, które zmagają się ze śmiercią bliskiej osoby (zmarłej np. na skutek wypadku w Skierniewicach) i bardzo trudno jest im podjąć stosowne kroki prawne.

Podobnie jest w przypadku osób poważnie chorych, które są leczone w szpitalu i zaczęły chorować na choroby przewlekle na skutek wypadku. Leczenie trwające długi czas, rehabilitacja oraz zły stan zdrowia, dosyć często uniemożliwiają samodzielnie starania o rekompensatę. Profesjonaliści w takiej sytuacji stworzą szansę na spokojne zakończenie terapii, będą pamiętać o wszelakich kwestiach, ocenią i przeanalizują konkretny przypadek. Dodatkowo, wskażą na działania, które można podjąć w celu uzyskania rekompensaty.

ODSZKODOWANIA SKIERNIEWICE KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.