• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Siedlce

odzyskiwanie odszkodowań w Siedlcach

Podmioty, które pomagają poszkodowanym osobom w dochodzeniu należytych im roszczeń od zakładów ubezpieczeń i pozostałych podmiotów zobowiązanych do wypłaty odszkodowania, to kancelarie odszkodowawcze. Pomagają one w ustaleniu sprawcy i odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego. Prowadzą działania w imieniu klienta, analizując, konkretyzując i zgłaszając roszczenie. Ich zadaniem jest również rozpoczęcie i prowadzenie negocjacji z firmą ubezpieczeniową, realizowanie niezbędnych formalności czy prowadzenie spraw sądowych.

Do kancelarii odszkodowawczej są otwarte drzwi dla osób, które zaznały szkód na skutek wypadku w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadku komunikacyjnym, błędu w sztuce lekarskiej oraz dla rodzin osób przebywających w stanie krytycznym i zmarłych na skutek nieszczęśliwego wypadku np. w Siedlcach. Kancelaria odszkodowawcza ubiega się także o odszkodowanie za wyrządzone szkody rzeczowe, majątkowe i naruszenie dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewnia ona specjalistyczną pomoc z zakresu ubiegania się o rekompensatę w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z rozstrojem zdrowia, uszczerbkiem na zdrowiu czy zgonem bliskiej osoby. Stara się, aby wysokość odszkodowania była jak najwyższa i odpowiednia do uszkodzeń i strat. Pomaga również w przypadkach, gdy minęło kilka lat od powstania szkody, a osoba poszkodowana nie wnosiła jeszcze o wypłatę odszkodowania lub przyznano je, ale było zbyt niskie.

Pracownicy naszej kancelarii chętnie informują, co należy zrobić po niefortunnym zdarzeniu i jak należy udokumentować szkodę. Co więcej, mogą występować również w charakterze pełnomocnika i dokonywać za osobę poszkodowaną wszelakich formalności (naturalnie po uprzednim uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Siedlcach

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Siedlce

Jesteśmy skuteczni!

Osoby z naszej kancelarii w dużym stopniu znają przepisy prawne i wiedzą, gdzie, kiedy i jakie dokumenty należy złożyć, by uzyskać rekompensatę. Pomoc naszych profesjonalistów jest czymś niezbędnych szczególnie w przypadku. Kiedy rodzina musi borykać się ze śmiercią jej członka (zmarłego na skutek np. wypadku w Siedlcach) i nie może samodzielnie podjąć odpowiednie kroki.

Podobnie wygląda sprawa w sytuacji osób, które są hospitalizowane, doznały ciężkich obrażeń ciała lub na skutek wypadku zaczęły chorować przewlekle. Za sprawą wsparcia naszych ekspertów osoba poszkodowana może spokojnie kontynuować leczenie, gdyż to nasi profesjonaliści dopilnują wszelakich kwestii, zanalizują i ocenią przypadek. Eksperci dodatkowo zwrócą uwagę na to, jakie działania możliwe są do podjęcia w celu pozyskania jeszcze wyższego odszkodowania.

ODSZKODOWANIA SIEDLCE KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.