• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Rzeszów

odzyskiwanie odszkodowań w Rzeszowie

Firmą, która pomaga poszkodowanym w dochodzeniu należytych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów zobligowanych do reperacji szkody, jest kancelaria odszkodowawcza. Pomaga wskazać sprawcę i towarzystwo zobligowane do wypłaty roszczenia także w sytuacjach niejasnych i nieprostych. Występując w imieniu klienta uszczegóławia , analizuje i zgłasza roszczenia. Rozpoczyna i bierze udział także w negocjacjach z firmą ubezpieczeniową. Jeżeli występuje taka potrzeba, prowadzi dalsze postępowanie i czynności, które pozwalają na wypłatę rekompensaty. Co więcej, oferuje prowadzenie spraw sądowych, dopełnienie niezbędnych formalności i czynności procesowych.

Jako kancelaria odszkodowawcza występujemy w imieniu bezpośrednio poszkodowanych w wypadkach w gospodarstwie rolnym, w pracy, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także bliskich osób znajdujących się w stanie krytycznym czy zmarłych na skutek nieszczęśliwego zdarzenia (np. wypadku samochodowego w Rzeszowie). Walczymy o uzyskanie rekompensaty za szkody rzeczowe, majątkowe i naruszenie dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Gwarantujemy specjalistyczną pomoc prawną z zakresu ubiegania się o odszkodowanie, kiedy ma miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu lub zgon bliskiego. Za każdym razem zależy nam na wywalczeniu jak najwyższego świadczenia, które będzie odpowiednie do rozmiaru krzywdy, uszkodzeń i strat. Podejmujemy się także dochodzenia roszczeń, kiedy upłynęło kilka lat od zdarzenia, a poszkodowany uzyskał zaniżoną rekompensatę lub w ogóle się o nią nie ubiegał.

Eksperci z naszej kancelarii udzielają także informacji i porad związanych z czynnościami, które należy podjąć po zdarzeniu oraz podpowiadają, jak najlepiej udokumentować powstałą szkodę. Na tyle, ile to możliwe, możemy również występować w roli pełnomocnika poszkodowanej osoby i za nią zrealizować wszelkie formalności (naturalnie po wcześniejszej zgodzie klienta i uzyskaniu upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Rzeszowie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Rzeszów

Jesteśmy skuteczni!

Prawnicy z naszej kancelarii mają dużo wiedzy na temat przepisów prawa i wiedzą, gdzie należy złożyć i jakie dokumenty, aby możliwe stało się uzyskanie odszkodowania. Wsparcie prawników będzie szczególnie ważne w trudnych momentach, kiedy to pogrążona w smutku rodzina zmarłego (np. w Rzeszowie) nie jest w stanie podjąć stosowne kroki prawne we własnym zakresie.

Podobnie jest w przypadku osób, które zostały poważnie ranne, przebywają w szpitalu i cierpią na choroby przewlekłe nabyte na skutek niefortunnego wypadku. Długoterminowa terapia, leczenie i zła kondycja znacząco ograniczają prowadzenie działań zmierzających do uzyskania odszkodowania. Nasza pomoc w tej kwestii pozwala spokojnie kontynuować leczenie. Profesjonaliści dopilnują wszelakich kwestii i ocenią, zanalizują każdą sprawę, zwracając uwagę na dodatkowe działania, które można podjąć w celu uzyskania wypłaty odszkodowania.

ODSZKODOWANIA RZESZÓW KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.