• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Rybnik

odzyskiwanie odszkodowań w Rybniku

Podmiotem, który wspiera poszkodowanych w dochodzeniu przysługujących roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów zobowiązanych do naprawy szkody, jest kancelaria odszkodowawcza. Pomaga poszkodowanym również w nieklarownych i nieprostych przypadkach ustalić sprawcę oraz zakład ubezpieczeń, który ma zająć się wypłatą należnych środków finansowych. Reprezentując swojego klienta, precyzuje, analizuje i zgłasza roszczenia. Kancelaria rozpoczyna i prowadzi skuteczne negocjacje z ubezpieczycielem, a także prowadzi dalsze postępowania i czynności, które zmierzają do wypłaty rekompensaty. Prowadzi także prace sądowe, czynności procesowe i przygotowuje dokumenty.

Działamy w imieniu poszkodowanych bezpośrednio w wypadkach w gospodarstwie rolnym, w pracy, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także w imieniu bliskich osób znajdujących się w stanie krytycznym i zmarłych na skutek niefortunnego zdarzenia, np. wypadku w Rybniku. Ubiegamy się o rekompensaty za naruszenie dóbr osobistych i szkody majątkowe oraz rzeczowe.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie prawne z zakresu ubiegania się o rekompensatę, kiedy miał miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu lub zgon członka rodziny. Za każdym razem staramy się wywalczyć jak najwyższą rekompensatę, która jest adekwatna do rozmiaru strat, uszkodzeń i doznanej krzywdy. Podejmujemy się również dochodzenia roszczeń, jeżeli minęło kilka lat od zdarzenia, a osoba poszkodowana uzyskała zaniżoną rekompensatę lub w ogóle się o nią jeszcze nie ubiegała.

Eksperci pracujący w naszej kancelarii udzielają również porad i informacji na temat tego, jakie czynności powinny zostać podjęte po zdarzeniu oraz w jaki sposób udokumentować szkodę. Na tyle, ile jest to możliwe, nasi pracownicy mogą występować również jako pełnomocnik osoby poszkodowanej i zrealizować za nią wymagane formalności (rzecz jasna, po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Rybniku

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Rybnik

Jesteśmy skuteczni!

Nasi prawnicy posiadają sporo wiedzy dotyczącej przepisów prawa i wiedzą, jakie dokumenty i gdzie należy złożyć, by móc uzyskać odszkodowanie. Pomoc ekspertów będzie ważna szczególnie w trudnych momentach, kiedy rodzina zmarłej osoby (np. w Rybniku) jest pogrążona w smutku i nie umie samodzielnie podjąć odpowiednie kroki prawne.

Podobnie jest w sytuacji osób, które zostały poważnie ranne, są hospitalizowane i chorują przewlekle na skutek niefortunnego zdarzenia. Długa terapia, rehabilitacja i słaby stan zdrowia ograniczają możliwości ubiegania się o wypłatę rekompensaty. Pomoc fachowców umożliwia bezstresowe kontynuowanie leczenia. Zadbają oni o wszystkie konieczne kwestie, ocenią i zanalizują każdy przypadek, wskazując na dodatkowe działania, które można podjąć, by uzyskać wypłatę odszkodowania.

ODSZKODOWANIA RYBNIK KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.