• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Ruda Śląska

odzyskiwanie odszkodowań w Rudzie Śląskiej

Rolą kancelarii odszkodowawczej jest wsparcie ludzi w dochodzeniu należytych roszczeń od zakładów ubezpieczeń i pozostałych podmiotów, które są zobowiązane do likwidacji szkody. Pomaga ona poszkodowanemu namierzyć sprawcę i ubezpieczyciela, który ma za zadanie wypłacić należyte środki – także w nieklarownych i wątpliwych sprawach. Reprezentując poszkodowaną osobę, kancelaria odszkodowawcza dokładnie analizuje, precyzuje i zgłasza roszczenia. Inicjuje i uczestniczy w negocjacjach także. Jeżeli to konieczne, prowadzi dalsze postępowanie i podejmuje czynności, które zmierzają do uzyskania wypłaty świadczenia. Oferuje również prowadzenie spraw sądowych i dopełnianie formalności i czynności procesowych.

Jako kancelaria odszkodowawcza prowadzimy działania w imieniu osób, które zostały poszkodowane bezpośrednio w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu lekarskiego, a także w imieniu rodzin osób przebywających w stanie krytycznym czy rodzin zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia (np. na skutek wypadku w Rudzie Śląskiej). Ubiegamy się o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych i za wyrządzone szkody majątkowe oraz rzeczowe.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Proponujemy specjalistyczną pomoc prawną w staraniu się o odszkodowanie, kiedy doszło do pogorszenia stanu zdrowia, uszczerbku na zdrowiu tudzież śmierci bliskiego z rodziny. Za każdym razem dążymy do uzyskania jak najwyższego świadczenia, które jest odpowiednie do powstałych uszkodzeń, strat i rozmiaru krzywdy. Ubiegamy się o odszkodowanie także w sytuacjach, kiedy minęło od zdarzenia już kilka lat lat, a poszkodowany uzyskał zaniżone odszkodowanie lub w ogóle się o nie jeszcze nie ubiegał.

Nasi profesjonaliści mogą także udzielić porad i informacji dotyczących tego, co należy zrobić po zdarzeniu oraz jak należy udokumentować szkodę. W zakresie jaki to możliwe, występujemy również jako pełnomocnik poszkodowanej osoby i za nią realizujemy wymagane formalności (oczywiście po wcześniejszej zgodzie i uzyskaniu upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Rudzie Śląskiej

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Ruda Śląska

Jesteśmy skuteczni!

Osoby, które pracują w naszej firmie posiadają duży zakres wiedzy na temat przepisów prawa i doskonale wiedzą, jakie dokumenty należy złożyć i gdzie, by umożliwić uzyskanie rekompensaty. Ich wsparcie jest nieocenione szczególnie jeżeli mamy do czynienia ze stratą bliskiego, który zmarł (np. w wypadku w Rudzie Śląskiej), a pogrążona w żałobie rodzina nie jest w stanie samodzielnie podjąć odpowiednie kroki prawne.

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku poważnie rannych, osób przebywających w szpitalu i cierpiących na choroby przewlekle na skutek nieszczęśliwego wypadku. Długa terapia, leczenie i słaba kondycja utrudniają poszkodowanemu uzyskanie rekompensaty. Nasze wsparcie w tej sytuacje umożliwia bezstresowe kontynuowanie leczenia. Eksperci pilnują ważnych kwestii i z profesjonalizmem oceniają, analizują każdą sprawę i zwracają uwagę na inne działania, które można podjąć, aby otrzymać jak najwyższą wypłatę świadczenia.

ODSZKODOWANIA RUDA ŚLĄSKA KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.