• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Radom

odzyskiwanie odszkodowań w Radomiu

Zadaniem kancelarii odszkodowawczej jest między innymi pomoc ludziom w dochodzeniu należnych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów zobligowanych do likwidacji szkody. Pomagamy wskazać sprawcę nawet w kwestiach spornych i wątpliwych, a także ubezpieczyciela, który powinien wypłacić rekompensatę. Reprezentując klienta skrupulatnie precyzujemy, analizujemy i zgłaszamy roszczenia. Rozpoczynamy i bierzemy udział w negocjacjach. Jeżeli jest taka potrzeba to prowadzimy dalsze postępowanie i podejmujemy czynności dążące do uzyskania rekompensaty. Możemy prowadzić także sprawy sądowe oraz dopełnić wszelakich czynności procesowych i formalności.

Reprezentujemy osoby, które zostały bezpośrednio poszkodowane w wypadkach powstałych na skutek błędu w sztuce lekarskiej, wypadkach komunikacyjnych, w pracy i gospodarstwie rolnym. Reprezentujemy również bliskich osób w stanie krytycznym i zmarłych na skutek niefortunnego zdarzenia np. wypadku (np. w Radomiu). Podejmujemy walkę o rekompensatę za naruszenie dóbr osobistych oraz w przypadku szkód rzeczowych i majątkowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Oferujemy pomoc prawną w ubieganiu się o rekompensatę, kiedy ma miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu lub zgon członka rodziny. Staramy się zawsze uzyskać jak najwyższe odszkodowanie – odpowiednie do uszkodzeń, strat i rozmiaru krzywdy. Możemy dochodzić roszczeń również w przypadku, kiedy od zdarzenia minęło już kilka lat, a poszkodowany nie starał się jeszcze o należne świadczenie lub uzyskał zaniżone odszkodowanie.

Nasi pracownicy mogą zająć się również udzieleniem informacji i porad na temat czynności, które wskazane jest podjąć po zdarzeniu. Wskażą także, jaki najlepiej udokumentować powstałą szkodę. W zakresie umożliwiającym przez prawo występujemy także jako pełnomocnik osoby poszkodowanej i dopełniamy za nią potrzebne formalności (rzecz jasna po wcześniejszym uzyskaniu upoważnienia i zgody na wykonanie czynności).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Radomiu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Radom

Jesteśmy skuteczni!

Osoby pracujące w kancelarii odszkodowawczej mają dużą wiedzę na temat przepisów prawa i wiedzą, jakie dokumenty należy złożyć i w jakim miejscu, by można było zyskać świadczenie. Ich pomoc jest czymś niezbędnym tym bardziej w trudnych momentach, kiedy rodzina zmaga się ze stratą bliskiej osoby (zmarłej np. w Radomiu) i jest pogrążona w żałobie, co ogranicza możliwość podejmowania odpowiednich kroków prawnych.

Tak samo w przypadku osób poważnie rannych, będących w szpitalu i chorujących przewlekle na skutek niefortunnego zdarzenia. Długoterminowa terapia, rehabilitacja i słaby stan zdrowia często utrudniają zajmowanie się uzyskiwaniem rekompensaty. Dzięki naszemu wsparciu poszkodowany może bez stresu kontynuować terapię. Fachowcy będą pamiętać o wszystkich kwestiach, z profesjonalizmem ocenią, przeanalizują dany przypadek i zwrócą uwagę na dodatkowe czynności, które mogą zwiększyć szansę na uzyskanie wysokiej rekompensaty.

ODSZKODOWANIA RADOM KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.