• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Przemyśl

odzyskiwanie odszkodowań w Przemyślu

Podmiotem, który pomaga poszkodowanym w dochodzeniu należytych roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów, jest kancelaria odszkodowawcza. Wspiera ona w namierzeniu winnej osoby i zakładu ubezpieczeń, którego zadaniem jest wypłata odszkodowania. Działa z ramienia klienta, dokonując analiz, precyzując i zgłaszając roszczenie. W jej gestii jest rozpoczynanie i prowadzenie negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym, prowadzenie spraw sądowych, czy dopełnianie niezbędnych formalności.

Do kancelarii mogą zgłosić się osoby, które doznały szkód na skutek błędu w sztuce lekarskiej, wypadku w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadku komunikacyjnym, a także rodziny zmarłych na skutek nieszczęśliwego wypadku (np. w Przemyślu) czy ludzi przebywających w stanie krytycznym. Walczy ona o rekompensaty za naruszenie dóbr osobistych oraz szkody rzeczowe i majątkowe.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewnia ona ekspercką pomoc w zakresie ubiegania się o rekompensatę w przypadku, kiedy doszło do rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu czy śmierci członka rodziny. Dokłada wielu starań, aby kwota odszkodowania była możliwie jak najwyższa i adekwatna do strat i uszkodzeń. Może pomóc także w sytuacji, kiedy od powstania szkody upłynęło kilka lat, a poszkodowany nie ubiegał się jeszcze o wypłatę odszkodowania lub już je dostał, ale było zaniżone.

Eksperci z naszej firmy udzielają informacji na temat tego, jakie czynności należy podjąć po nieszczęśliwym zdarzeniu i wskazują, jak powinniśmy udokumentować szkodę. Co więcej, występują w charakterze pełnomocnika i za osobę poszkodowaną dokonują formalności (po otrzymaniu upoważnienia i zgody klienta).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Przemyślu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Przemyśl

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści z naszej kancelarii znają doskonale przepisy prawa i wiedzą, kiedy i gdzie należy złożyć dokumenty, aby dostać odszkodowanie. Ich pomoc jest niezbędna szczególnie w sytuacji rodzin borykających się ze zgonem bliskiego członka rodziny (zmarłego np. na skutek wypadku w Przemyślu), które nie są w stanie we własnych zakresie podjąć odpowiednie kroki.

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku osób, które przebywają w szpitalu, doznały ciężkich obrażeń ciała lub na skutek wypadku zaczęły przewlekle chorować. Za sprawą pomocy naszych ekspertów poszkodowany może bez stresu kontynuować leczenie, ponieważ to oni zajmą się dopilnowaniem wszelakich kwestii, oceną i analizą sprawy. Prawnicy zwrócą dodatkowo uwagę, jakie działania można jeszcze podjąć, aby możliwe było pozyskanie jeszcze wyższej rekompensaty.

ODSZKODOWANIA PRZEMYŚL KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.