• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Poznań

odzyskiwanie odszkodowań w Poznaniu

Kancelaria odszkodowawcza to firma, która wspiera osoby poszkodowane w staraniu się o należne roszczenia od firm ubezpieczeniowych, a także podmiotów, które są zobligowane do usunięcia szkody. Na pomoc kancelarii można liczyć również w kwestiach wątpliwych i niejasnych, kiedy to pomaga ona namierzyć sprawcę i ubezpieczyciela, który powinien wypłacić przysługujące środki. W imieniu klientów kancelaria analizuje, precyzuje i zgłasza roszczenia. Rozpoczyna i bierze udział w negocjacjach z ubezpieczycielem, a także prowadzi podejmuje dalsze czynności, które mają na celu uzyskanie świadczenia. Do zadań kancelarii odszkodowawczej należy również prowadzenie spraw sądowych, dopełnienie formalności, czynności procesowych i wystosowanie odpowiednich dokumentów.

Prowadzimy działania reprezentując osoby bezpośrednio poszkodowane w wypadkach w gospodarstwie rolnym, w pracy, wypadkach komunikacyjnych, na skutek błędu lekarskiego, a również w imieniu bliskich osób znajdujących się w stanie krytycznym lub zmarłych (np. w wypadku drogowym w Poznaniu). Walczymy o prawo do rekompensaty za szkody majątkowe, rzeczowe i naruszenie dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewniamy fachową pomoc prawną w ubieganiu się o odszkodowanie, kiedy mamy do czynienia z uszczerbkiem na zdrowiu, jego rozstrojem lub śmiercią bliskiej osoby. Za każdym razem dokładamy wielu starań, aby rekompensata była wysoka i adekwatna do rozmiaru krzywdy, uszkodzeń i strat. Zajmujemy się także sprawami, w przypadku których minęło już kilka lat od szkody, a poszkodowany otrzymał zaniżone odszkodowanie lub w ogóle nie wnosił o nie.

Eksperci z naszej kancelarii udzielają również porad i informacji dotyczących czynności, które trzeba podjąć po wypadku i wskazują, jak najlepiej udokumentować szkodę. W zakresie, jaki umożliwia to prawo, występują jako pełnomocnicy osoby poszkodowanej i dopełniają za nią wymagane formalności (naturalnie po uprzednim uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Poznaniu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Poznań

Jesteśmy skuteczni!

Specjaliści z naszej kancelarii bardzo dobrze orientują się w przepisach prawa i wiedzą, gdzie i kiedy należy zanieść odpowiednie dokumenty, aby uzyskać odszkodowanie. Ich pomoc jest bardzo cenna szczególnie w ciężkich momentach, kiedy pogrążona w żałobie rodzina boryka się z utratą bliskiej osoby zmarłej (np. w wypadku w Poznaniu) i nie jest w stanie załatwić formalności czy podjąć stosowne kroki prawne.

Analogicznie jest w przypadku osób poważnie rannych, hospitalizowanych i chorujących przewlekle na skutek niefortunnego zdarzenia. Długoterminowe leczenia, rehabilitacja i słaby stan zdrowia nierzadko utrudniają dochodzenie roszczeń. Nasze wsparcie w takiej sytuacji pomaga kontynuować leczenie. Profesjonaliści pilnują istotnych kwestii i fachowo oceniają, analizują dany przypadek, a także wskazują na ewentualne dodatkowe działania, która pozwolą na uzyskanie wysokiej rekompensaty.

ODSZKODOWANIA POZNAŃ KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.