• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Płock

odzyskiwanie odszkodowań w Płocku

Kancelarie odszkodowawcze są firmami, które pomagają osobom poszkodowanym w dochodzeniu należnych roszczeń od firm ubezpieczeniowych, a także pozostałych podmiotów, które są zobligowane do likwidacji szkody. Pomagają one ustalić winnego i odpowiednie towarzystwo również w przypadkach niejasnych i trudnych. Reprezentując klientów dokonują szczegółowych analiz, doprecyzowania i zgłoszenia roszczenia. Co więcej, inicjują i biorą udział w negocjacjach, prowadzą dalsze postępowanie i podejmują czynności, które zmierzają do wypłaty odszkodowania. Kancelarii można powierzyć prowadzenie sprawy sądowej, czynności procesowych oraz przygotowania niezbędnych dokumentów.

Pracujemy w imieniu osób, które zostały bezpośrednio poszkodowane w wypadkach w gospodarstwie rolnym, w pracy, w wypadkach samochodowych i tych na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Reprezentujemy bliskich zmarłego w efekcie nieszczęśliwego zdarzenia (np. wypadku w Płocku) oraz bliskich osób, które znajdują się w stanie krytycznym. Zajmujemy się także sprawami związanymi z naruszeniem dóbr osobistych oraz szkód majątkowych i rzeczowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Gwarantujemy fachową pomoc prawną w kwestii ubiegania się o rekompensatę, kiedy doszło do uszczerbku na zdrowiu, jego rozstroju lub zgonu bliskiej osoby. Zawsze staramy się, by kwota odszkodowania była wysoka i adekwatna do wielkości krzywdy, uszkodzeń oraz strat. Prowadzimy również sprawy w przypadku, gdy minęło już kilka lat od szkody, a osoba poszkodowana uzyskała zaniżoną rekompensatę lub jeszcze nie ubiegała się o nią.

Prawnicy z naszej firmy informują także, co należy zrobić zaraz po zdarzeniu i wskazują, w jaki sposób należy udokumentować szkodę. Na tyle, ile to możliwe, mogą występować w charakterze pełnomocnika poszkodowanego i realizować za niego niezbędne formalności (rzecz jasna po uprzednim uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Płocku

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Płock

Jesteśmy skuteczni!

Nasi prawnicy bardzo dobrze znają przepisy prawa i wiedzą, kiedy i w jakim miejscu należy złożyć poszczególne dokumenty, by zostało wypłacone świadczenie. Ich pomoc okazuje się bardzo ważna szczególnie w przypadku, kiedy pogrążeni w smutku bliscy po śmierci członka rodziny (np. na skutek wypadku w Płocku) nie są w stanie załatwić formalności i podjąć odpowiednie kroki prawne.

Podobna kwestia dotyczy osób rannych, przebywających na leczeniu w szpitalu i przewlekle chorujących na skutek niefortunnego wypadku, Rehabilitacja, długie leczenie i słaba kondycja zdrowia ograniczają możliwości ubiegania się o wypłatę odszkodowania. Nasze wsparcie w takim przypadku umożliwia dokończenie terapii, dopilnujemy ważnych kwestii i fachowo ocenimy, zanalizujemy poszczególny przypadek, zwracając uwagę na dodatkowe działania, które pomogą uzyskać rekompensatę.

ODSZKODOWANIA PŁOCK KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.