• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Piła

odzyskiwanie odszkodowań w Pile

Kancelarie odszkodowawcze proponują profesjonalną pomoc z zakresu starań o odszkodowanie w sytuacji, kiedy ma miejsce powstanie uszczerbku na zdrowiu, rozstrój zdrowia lub śmierć członka rodziny. Kancelaria odszkodowawcza stara się, aby odszkodowanie było jak najwyższe i odpowiednie do uszkodzeń i powstałych strat. Przeszkodą do działania jest nawet upływ kilku lat od wypadku, kiedy to poszkodowany nie ubiegał się o wypłatę odszkodowania lub przyznano mu je, lecz było zaniżone.

Do kancelarii odszkodowawczej mogą zgłaszać się wszyscy poszkodowani, którzy zaznali szkód na skutek wypadku w gospodarstwie rolnym, pracy, na skutek błędu w sztuce lekarskiej czy na skutek wypadku komunikacyjnego, a także rodziny osób, które są w stanie krytycznym lub doszło do ich zgonu na skutek nieszczęśliwego wypadku np. w Pile. Kancelarie odszkodowawcze zajmują się również szkodami rzeczowymi i majątkowymi oraz przypadkami naruszenia dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

W ofercie kancelarii znajduje się możliwość udzielenia profesjonalnej pomocy prawnej w ubieganiu się o rekompensatę, kiedy mamy do czynienia z uszczerbkiem na zdrowiu, rozstrojem zdrowia i śmiercią członka rodziny. W każdym przypadku kancelaria stara się, aby odszkodowanie było jak najwyższe i odpowiednie do doznanych strat i krzywdy. Dochodzi ona roszczeń również wtedy, kiedy minął już jakiś czas od nieszczęśliwego zdarzenia, a osoba poszkodowana nie wnosiła jeszcze o odszkodowanie lub wnosiła, ale zostało ono zaniżone.

 

Pracownicy kancelarii odszkodowawczej z chęcią udzielają informacji na temat tego, co należy zrobić po niefortunnym zdarzeniu i w jaki sposób należy udokumentować powstałą szkodę. Ponadto mogą pełnić rolę pełnomocnika i realizować za poszkodowanego wszelakie formalności (rzecz jasna po wcześniejszym pozyskaniu upoważnienia i zgody).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Pile

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Piła

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści z naszej kancelarii w dużym stopniu orientują się w przepisach prawnych i wiedzą, jakie dokumenty należy złożyć, kiedy i gdzie, aby można było uzyskać rekompensatę. Wsparcie kancelarii jest szczególnie ważne w sytuacji, kiedy rodzinę spotyka śmierć bliskiej osoby (zmarłej na skutek wypadku np. Pile) i nie jest w stanie we własnym zakresie podjąć odpowiednie kroki.

Sytuacja podobnie wygląda w przypadku, kiedy to osoba jest hospitalizowana, doznała ciężkich obrażeń ciała lub zaczęła przewlekle chorować. Dzięki wsparciu naszych ekspertów osoba poszkodowana może bezstresowo kontynuować leczenie, ponieważ to profesjonaliści dopilnują wszelakich kwestii, ocenią i zanalizują przypadek. Dodatkowo, eksperci zwrócą uwagę na to, jakie działania można podjąć w celu pozyskania jeszcze wyższego odszkodowania.

ODSZKODOWANIA PIŁA KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.