• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Ostrów Wielkopolski

odzyskiwanie odszkodowań w Ostrowie Wielkopolskim

Kancelarie odszkodowawcze to podmioty, które zajmują się pomocą w dochodzeniu roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych i innych podmiotów, których powinnością jest likwidacja szkody. Wspierają one we wskazaniu winnego i odpowiedniego ubezpieczyciela, również w sytuacjach, które są niejasne i trudne. W imieniu klientów kancelarie analizują i precyzują, a także zgłaszają roszczenia. Dodatkowo, inicjują i biorą udział w negocjacjach. W zakres działań wpisuje się również prowadzenie spraw sądowych, dopełnianie czynności procesowych oraz dopełnianie formalności.

Nasza kancelaria reprezentuje osoby bezpośrednio poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy i gospodarstwie rolnym oraz na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także rodziny osób, które są w stanie ciężkim lub zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku, np. w Ostrowie Wielkopolskim. W zakres działań wpisuje się również naruszanie dóbr osobistych oraz szkody majątkowe i rzeczowe.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Służymy wsparciem i pomocą w przypadku starań o rekompensatę, kiedy mamy do czynienia z powstaniem uszczerbku na zdrowiu, jego rozstrojem lub śmiercią bliskiej osoby. Staramy się zawsze o uzyskanie jak najwyższej kwoty odszkodowania, która będzie odpowiednia do rozmiaru strat i uszkodzeń. Prowadzimy także sprawy, w przypadku których upłynęło kilka lat od powstania szkody, a poszkodowany nie wnosił jeszcze o rekompensatę lub wnosił, ale została ona zaniżona.

Poszkodowany uzyska informacje na temat działań, które powinien podjąć po niefortunnym zdarzeniu oraz dowie się, w jaki sposób udokumentować szkodę. W możliwym stopniu nasza firma może pełnić rolę pełnomocnika poszkodowanego i w jego imieniu wypełnić konieczne formalności (rzecz jasna po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Ostrowie Wielkopolskim

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy skuteczni!

Nasi profesjonaliści w bardzo dobrym stopniu orientują się w przepisach prawa i wiedzą, gdzie i kiedy trzeba złożyć dokumenty, aby można było pozyskać odszkodowanie. Pomoc prawników jest bardzo cenna szczególnie w przypadku, kiedy bliscy zmagają się ze zgonem członka rodziny (zmarłego np. w Ostrowie Wielkopolskim) i pogrążeni w żałobie mają ograniczoną zdolność do podejmowania odpowiednich kroków prawnych we własnym zakresie.

Nasze wsparcie jest świadczone osobom, które doznały ciężkich obrażeń, są hospitalizowane lub zaczęły przewlekle chorować po nieszczęśliwym wypadku. Rehabilitacja i długie leczenie, a także słaba kondycja zdrowotna nierzadko stoją na drodze do efektywnego pozyskania odszkodowania. Wsparcie naszej kancelarii umożliwia poszkodowanemu spokojne dokończenie leczenia, prawnicy analizują każdą sprawę, dopełniają wszystkich czynności i wskazują, jakie działania dodatkowe można jeszcze podjąć.

ODSZKODOWANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.