• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Olsztyn

odzyskiwanie odszkodowań w Olsztynie

Podmiot, który wspiera klientów w dochodzeniu należytych roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów zobligowanych do likwidacji szkody, to kancelaria odszkodowawcza. Pomaga ona wskazać winnego i odpowiedniego ubezpieczyciela, który musi zająć się wypłatą środków finansowych. Reprezentując swoich klientów, dokonuje analizy, doprecyzowania i zgłoszenia roszczenia. Zajmuje się także inicjowaniem i udziałem w negocjacjach z firmą ubezpieczeniową. Prowadzenie spraw sądowych, dopełnianie formalności, przygotowanie dokumentów także wpisują się w zakres działań kancelarii odszkodowawczej.

Działamy w imieniu ludzi, którzy zostali poszkodowani na skutek błędu w sztuce lekarskiej, wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy i gospodarstwie rolnym. Pracujemy również reprezentując osoby znajdujące się w stanie krytycznym oraz rodziny zmarłego na skutego niefortunnego zdarzenia np. wypadku drogowego w Olsztynie. Podejmujemy walkę o rekompensatę za naruszenie dóbr osobistych, zajmujemy się także sprawami związanymi ze szkodami majątkowymi i rzeczowymi.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewniamy profesjonalne wsparcie z zakresu ubiegania się o odszkodowanie w sytuacji, gdy mamy do czynienia z rozstrojem zdrowia, uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią członka rodziny. Dokładamy wszelkich starań, aby rekompensata była jak najwyższa i odpowiadała powstałym uszkodzeniom, stratom i rozmiarowi krzywdy. Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń, kiedy już minęło kilka lat od powstania szkody i poszkodowany nie ubiegał się o wypłatę rekompensaty lub ubiegał się, ale świadczenie było zaniżone.

Fachowcy pracujący w naszej firmie udzielają informacji i porad dotyczących czynności, które powinny zostać podjęte po niefortunnym zdarzeniu, wskazują także sposób, w jaki należy udokumentować szkodę. Dodatkowo, występują także jako pełnomocnik i dokonują za formalności za osobę poszkodowaną (po uprzedniej zgodzie i upoważnieniu naturalnie).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Olsztynie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Olsztyn

Jesteśmy skuteczni!

Osoby pracujące w kancelarii odszkodowawczej znają przepisy prawa i wiedzą, gdzie i kiedy należy złożyć dokumenty, by pozyskać odszkodowanie. Ich wsparcie jest szczególnie ważne w przypadku rodzin, które borykają się ze śmiercią bliskiej osoby (zmarłej np. w wyniku wypadku samochodowego w Olsztynie), kiedy to nie mogą samodzielnie podjąć kroki prawne.

Tak samo jest w przypadku osób, które są hospitalizowane, mają ciężkie obrażenia lub chorują przewlekle na skutek nieszczęśliwego wypadku. Dzięki pomocy naszych pracowników osoba poszkodowana może spokojnie kontynuować leczenie, ponieważ na głowie naszych specjalistów jest dopilnowanie wszystkich kwestii, ocena i analiza konkretnego przypadku. Fachowcy zwracają także uwagę, jakie działania można podjąć, by możliwe było uzyskanie jeszcze większej rekompensaty.

ODSZKODOWANIA OLSZTYN KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.