• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Lubin

odzyskiwanie odszkodowań w Lubinie

Kancelaria odszkodowawcza jest firmą, która pomaga osobom poszkodowanym w uzyskaniu należnych im roszczeń od firm ubezpieczeniowych i podmiotów, których powinnością jest likwidacja szkody. Na wsparcie kancelarii można liczyć w sytuacjach niełatwych i niejasnych, kiedy to dzięki jej pomocy można namierzyć sprawcę i odpowiednią firmę ubezpieczeniową. Reprezentując klientów, kancelaria odszkodowawcza precyzuje, analizuje i zgłasza roszczenia. Inicjuje i prowadzi negocjacje z ubezpieczycielem, prowadzi sprawy sądowe, czynności procesowe, dopełnia formalności.

 

Kancelaria odszkodowawcza działa reprezentując osoby, które zostały poszkodowane bezpośrednio w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, w wypadkach komunikacyjnych i na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Kancelaria reprezentuje również osoby przebywające w stanie krytycznym oraz bliskich osób, które zmarły (np. w wypadku w Lubinie). Wspiera także w przypadku szkód majątkowych i rzeczowych, a także w przypadku naruszenia dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Oferujemy specjalistyczną pomoc prawną w ubieganiu o odszkodowanie, kiedy to doszło do uszczerbku na zdrowiu, jego rozstroju lub śmierci członka rodziny. W każdym przypadku ubiegamy się o to, aby odszkodowanie było wysokie i odpowiednie do rozmiaru strat, krzywdy i uszkodzeń. Mogą zgłaszać się do nas również osoby, które doznały szkody już jakiś czas temu i nie wnosiły jeszcze o rekompensatę lub wnosiły, ale kwota odszkodowania była zaniżona.

 

Eksperci z naszej kancelarii udzielają także porad i informacji na temat tego, jakie czynności poszkodowany powinien podjąć po wypadku i jak należy udokumentować szkodę. W stopniu umożliwiającym przez prawo występują w roli pełnomocników poszkodowanych i w ich imieniu dopełniają niezbędnych formalności (oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Lubinie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Lubin

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści z naszej kancelarii w dobrym stopniu orientują się w przepisach prawa i wiedzą, gdzie należy złożyć odpowiednie dokumenty, aby możliwe było uzyskanie odszkodowania. Ich wsparcie jest szczególnie ważne w sytuacji, kiedy rodzinę dotyka śmierć bliskiego (zmarłego np. w wypadku w Lubinie) i nie może załatwić samodzielnie wymaganych spraw i dopełnić formalności.

Sprawa podobnie wygląda w przypadku osób, które są poważnie ranne, hospitalizowane i chorują przewlekle na skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Leczenie długoterminowe, rehabilitacja i słaba kondycja zdrowotna są często przeszkodami do starań o należyte roszczenia. Pomoc fachowców w takiej sytuacji umożliwia spokojne zakończenie leczenia. Eksperci dopełniają wszelakich formalności i ważnych kwestii, oceniają i analizują dany przypadek i wskazują dodatkowo jakie działania mogą przybliżyć do wypłaty rekompensaty.

ODSZKODOWANIA LUBIN KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.