• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Legnica

odzyskiwanie odszkodowań w Legnicy

Poszkodowani, którzy wnoszą o roszczenia od zakładów ubezpieczeń i podmiotów zobligowanych do wypłaty świadczeń, powinni skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Udzielane wsparcie może dotyczyć trudnych i skomplikowanych sytuacji, kiedy to kancelaria pomaga ustalić winnego i towarzystwo ubezpieczeniowe. Działając w imieniu klienta, kancelaria precyzuje, zgłasza roszczenia i dodatkowo prowadzi negocjacje z ubezpieczycielem. Dodatkowo, kancelaria odszkodowawcza prowadzi sprawy sądowe, czynności procesowe, dopełnia niezbędnych formalności.

 

Kancelaria odszkodowawcza prowadzi działania w imieniu osób, które zostały bezpośrednio poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, gospodarstwie rolnym i na skutek błędu lekarskiego, a także w imieniu osób, które znajdują się w stanie krytycznym lub rodzin osób, które zmarły (np. na skutek wypadku w Legnicy). Może pomóc również w przypadku szkód rzeczowych i majątkowych, a także naruszenia dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Nasza kancelaria oferuje profesjonalną pomoc prawną w kwestii ubiegania się o odszkodowanie, kiedy to ma miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek zdrowia lub zgon członka rodziny. W przypadku każdej sprawy dokładamy wszystkich starań, aby odszkodowanie było wysokie i odpowiednie do powstałych strat i szkód. Podejmujemy się także spraw, w przypadku których minęło już kilka lat od powstania szkody, a poszkodowany nie wnosił jeszcze o rekompensatę lub uzyskał ją, ale została zaniżona.

 

Profesjonaliści z naszej kancelarii udzielają również informacji i porad dotyczących tego, jakie czynności trzeba podjąć po nieszczęśliwym zdarzeniu oraz w jaki sposób trzeba udokumentować szkodę. W takim stopniu, jaki umożliwia to prawo, profesjonaliści występują w roli pełnomocników poszkodowanych i w ich imieniu dopełniają wszelakich formalności (rzecz jasna po wcześniejszym uzyskaniu upoważnienia i zgody).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Legnicy

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Legnica

Jesteśmy skuteczni!

Nasi specjaliści w bardzo dobrym stopniu orientują się w przepisach prawa i wiedzą, gdzie należy złożyć i jakie dokumenty, aby stworzyć szansę na wypłatę odszkodowania. Taka pomoc jest nieoceniona w przypadku, kiedy rodzina boryka się ze śmiercią bliskiej osoby (zmarłej np. w wypadku w Legnicy) i we własnym zakresie nie jest w stanie podjąć odpowiednie kroki.

Podobnie jest w przypadku osób, które zostały poważnie ranne, są hospitalizowane lub nabawiły się przewlekłej choroby po nieszczęśliwym zdarzeniu. Leczenie trwające długi czas, rehabilitacja i słaba kondycja zdrowia znacznie utrudniają dochodzenie roszczeń. Eksperci w takich przypadkach zajmują się dopełnieniem wszelakich kwestii, analizą danego przypadku, a także wskazują, jakie działania można podjąć dodatkowo, aby wywalczyć wysokie odszkodowanie.

ODSZKODOWANIA LEGNICA KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.