• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Koszalin

odzyskiwanie odszkodowań w Koszalinie

Firmą, która wspiera Państwa w dochodzeniu należytych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów zobligowanych do naprawy szkody, jest kancelaria odszkodowawcza. Pomaga ona ustalić winnego i właściwego ubezpieczyciela nawet w wątpliwych i spornych przypadkach. Jako reprezentanci klientów konkretyzujemy, analizujemy roszczenia. Prowadzimy również negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym. Jeżeli jest taka potrzeba,prowadzimy postępowanie i działania, które mają na celu uzyskanie rekompensaty. Prowadzenie spraw sądowych, czynności procesowe, przygotowanie dokumentów nie są nam także obce.

 

Firma działa w imieniu osób, które zostały bezpośrednio poszkodowane w wypadkach w gospodarstwie rolnym, pracy, wypadkach komunikacyjnych, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także w imieniu osób znajdujących się w stanie krytycznym i osób, których bliski zmarł na skutek niefortunnego zdarzenia np. wypadku drogowego w Koszalinie. Walczymy o prawo do odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych oraz działamy w zakresie spraw związanymi ze szkodami rzeczowymi i majątkowymi.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewniamy fachową pomoc prawną w staraniu się o rekompensatę, jeżeli ma miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu lub śmierć bliskiego z rodziny. Za każdym razem ubiegamy się o wysoką rekompensatę, odpowiednią do uszkodzeń, strat lub doznanej krzywdy. Zajmujemy się także sprawami, kiedy upłynęło już kilka lat od wydarzenia, a osoby poszkodowane nie ubiegały się jeszcze o wypłatę świadczenia lub, gdy wypłata została zaniżona.

 

Pracownicy naszej firmy udzielają również rad i informacji dotyczących czynności, jakie należy podjąć po zdarzeniu oraz wskazują, jak udokumentować szkodę. W zakresie, jaki jest możliwy, nasza firma występuje jako pełnomocnik osoby poszkodowanej i dokonuje za niego realizacji formalności (rzecz jasna po uprzednim uzyskaniu upoważnienia i zgody).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Koszalinie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Koszalin

Jesteśmy skuteczni!

Pracownicy z kancelarii odszkodowawczej bardzo dobrze orientują się na przepisach prawa i dobrze wiedzą, gdzie należy złożyć i jakie dokumenty, by zyskać rekompensatę. Pomoc ich zdaje się być niezbędna zwłaszcza w ciężkich momentach, kiedy familia boryka się z utratą bliskiej osoby (np. na skutek wypadku samochodowego w Koszalinie) i nie jest w stanie samodzielnie podjąć żadne kroki prawne.

Podobnie jest w przypadku osób hospitalizowanych, rannych i przewlekle chorujących jako efekt nieszczęśliwego wypadku. Długotrwała terapia, rehabilitacja i słaby stan zdrowia utrudniają ubieganie się o odszkodowanie. Wsparcie kancelarii pozwala wtedy dokończyć leczenie. Fachowcy dopilnowują niezbędnych kwestii, oceniają i analizują konkretne przypadki, a także wskazują ewentualne dodatkowe działania, które mogą pomóc w uzyskaniu wyższej rekompensaty.

ODSZKODOWANIA KOSZALIN KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.