• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Konin

odzyskiwanie odszkodowań w Koninie

Kancelaria odszkodowawcza pomaga poszkodowanym w dochodzeniu należnych roszczeń od ubezpieczycieli oraz innych podmiotów, które mają obowiązek zlikwidować szkodę. Dzięki jej pomocy można ustalić sprawcę i odpowiedni zakład ubezpieczeń, którego powinnością jest wypłata odszkodowania – także w sytuacjach trudnych i skomplikowanych. W imieniu klientów kancelaria dokładnie analizuje, precyzuje i zgłasza roszczenia. Dodatkowo, rozpoczyna i bierze udział w negocjacjach, prowadzi czynności, które mają na celu pozyskać rekompensatę. Kancelaria prowadzi także sprawy sądowe, czynności procesowe i przygotowuje odpowiednie dokumenty.

Kancelaria pomaga osobom bezpośrednio poszkodowanym w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadkach samochodowych i na skutek błędu w sztuce lekarskiej oraz rodzinom osób znajdujących się w stanie ciężkim lub zmarłych na skutek niefortunnego zdarzenia (np. wypadku w Koninie). Kancelaria prowadzi również sprawy dotyczące naruszenia dóbr osobistych i sprawy związane ze szkodami rzeczowymi i majątkowymi.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Kancelaria oferuje specjalistyczną pomoc prawną z zakresu ubiegania o rekompensatę w przypadku, gdy doszło do uszczerbku na zdrowiu i śmierci bliskiej osoby. Zawsze stara się, aby wysokość odszkodowania była wysoka i odpowiednia do wielkości krzywdy i strat. Może prowadzić również sprawy w przypadkach, kiedy mija od powstania szkody kilka lat, a poszkodowany nie wnosił jeszcze o odszkodowanie, lub wnosił, ale kwota została zaniżona.

Profesjonaliści z naszej kancelarii chętnie udzielają informacji na temat tego, jakie działania trzeba wykonać zaraz po zdarzeniu oraz jak trzeba udokumentować szkodę. W stopniu, jaki jest możliwy, pełnią rolę pełnomocnika poszkodowanego i w jego imieniu przeprowadzają wymagane formalności (rzecz jasna po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Koninie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Konin

Jesteśmy skuteczni!

Pracownicy naszej kancelarii bardzo dobrze orientują w przepisach prawa i wiedzą, kiedy trzeba złożyć i jaki dokumenty, aby stworzyć szansę otrzymania rekompensaty. Takie wsparcie liczy się tym bardziej w sytuacji, kiedy rodzina przeżywa stratę bliskiej osoby (zmarłej np. w wypadku w Koninie) i trudne jest podjęcie odpowiednich kroków.

Wsparcie jest udzielane osobom, które doznały poważnych obrażeń, przebywają w szpitalu lub zaczęły chorować na chorobę przewlekłe na skutek niefortunnego zdarzenia. Długoterminowe leczenie, rehabilitacja i słaby stan zdrowia często utrudniają starania o wypłatę świadczenia. Pomoc profesjonalistów jest w tym przypadku niezbędne do kontynuowania leczenia bez stresu. Eksperci wypełniają wszelakie formalności i ważne kwestie, oceniają i dokonują analizy konkretnego przypadku.

ODSZKODOWANIA KONIN KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.