• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Kołobrzeg

odzyskiwanie odszkodowań w Kołobrzegu

Kancelaria odszkodowawcza wspiera osoby poszkodowane w dochodzeniu należnych roszczeń od ubezpieczycieli i pozostałych podmiotów, które są zobligowane do likwidacji szkody. Za jej sprawą można namierzyć sprawcę i stosowną firmę ubezpieczeniową, która ma za zadanie przyznać odszkodowanie, również w przypadkach niejasnych i skomplikowanych. Co więcej, kancelaria inicjuje i bierze udział w negocjacjach, przeprowadza czynności zmierzające do uzyskania odszkodowania. Co więcej, kancelaria prowadzi czynności procesowe i wystosowuje odpowiednie dokumenty.

Kancelaria odszkodowawcza wspiera osoby bezpośrednio poszkodowane w wypadkach w gospodarstwie rolnym, w pracy, w wypadkach samochodowych i poszkodowanych na skutek błędu lekarskiego. Wspiera także rodziny osób, które przebywają w stanie ciężkim lub zmarły na skutek nieszczęśliwego zdarzenia (np. wypadku w Kołobrzegu). W zakres działań wpisuje się także pomoc w przypadku naruszenia dóbr osobistych oraz wyrządzenia szkód majątkowych i rzeczowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Kancelaria odszkodowawcza świadczy profesjonalną pomoc z zakresu ubiegania się o odszkodowanie w sytuacji, kiedy ma miejsce uszczerbek na zdrowiu lub śmierć bliskiego. Za każdym razem stara się ona, aby wysokość odszkodowania była jak najkorzystniejsza i odpowiednia do rozmiaru strat. Kancelaria zajmuje się również szkodami, które powstały kilka lat temu, ale odszkodowanie zostało zaniżone lub poszkodowany nie wnosił jeszcze o wypłatę rekompensaty.

Eksperci z naszej firmy ochoczo udzielają informacji dotyczących tego, jakie czynności należy podjąć bezpośrednio po zdarzeniu oraz jak udokumentować szkodę. W takim stopniu, jaki jest możliwy, występują w roli pełnomocnika poszkodowanego i reprezentując go, prowadzą niezbędne formalności (po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Zamościu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Kołobrzeg

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści z naszej firmy w dużym stopniu orientują się na przepisach prawa i dobrze wiedzą, kiedy należy złożyć dokumenty, aby stworzyć możliwość uzyskania rekompensaty. Takie wsparcie szczególnie jest ważne w sytuacji, gdy rodzina przeżywa żałobę po stracie bliskiego (zmarłego np. na skutek wypadku w Kołobrzegu) i trudno jej podjąć odpowiednie kroki.

Pomoc jest świadczona osobom, które doznały poważnych obrażeń, są hospitalizowane i przewlekle chorują na skutek niefortunnego zdarzenia. Długoterminowe leczenie, rehabilitacja i zły stan zdrowia to przeszkody na drodze starania o wypłatę roszczenia. Wsparcie fachowców w tym przypadku stwarza szanse na bezstresowe zakończenie leczenia. Eksperci dopełnią niezbędnych formalności i ważnych kwestii, ocenią i przeanalizują dany przypadek oraz podpowiedzą, co należy zrobić, aby uzyskać odszkodowanie.

ODSZKODOWANIA KOŁOBRZEG KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.