• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Kielce

odzyskiwanie odszkodowań w Kielcach

Zadaniem kancelarii odszkodowawczej jest pomoc poszkodowanym w dochodzeniu należytych roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów, które są zobligowane do usunięcia szkody. Kancelarii nie są straszne nawet wątpliwe i niejasne sprawy, ponieważ wtedy też pomaga w namierzeniu sprawcy i wskazuje, jaki ubezpieczyciel powinien wypłacić należne środki finansowe. Reprezentując klienta, specjaliści dokonują analizy, konkretyzują i zgłaszają roszczenie. Co więcej, podejmują i prowadzą negocjacje z ubezpieczycielem, i jeżeli jest taka potrzeba, podejmują inne czynności zmierzające do uzyskania wypłaty odszkodowania. Co więcej, kancelaria odszkodowawcza dopełnia wymagane formalności i przygotowuje dokumenty.

 

Jako kancelaria odszkodowawcza działamy w imieniu poszkodowanych bezpośrednio w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, i również reprezentując rodziny osób przebywających w stanie krytycznym i rodziny zmarłych na skutek niefortunnego zdarzenia, na przykład wypadku w Kielcach. Ubiegamy się o prawo do rekompensaty za naruszenie dóbr osobistych oraz za wyrządzenie szkód rzeczowych i majątkowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewniamy specjalistyczną pomoc prawną w procesie ubiegania się o odszkodowanie, kiedy ma miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu, tudzież śmierć członka rodziny. Za każdym razem staramy się o jak najwyższe odszkodowanie, które będzie odpowiednie do uszkodzeń, strat i doznanej krzywdy. Zajmujemy się sprawami również wtedy, kiedy minęło już kilka lat od zdarzenia, a osoba poszkodowana nie ubiegała się o należną rekompensatę lub ubiegała się, ale otrzymała zaniżone świadczenie.

 

Nasi pracownicy udzielają również informacji i porad dotyczących czynności, jakie należy podjąć po zdarzeniu i podpowiadają, jak udokumentować szkodę. Na tyle, ile to możliwe, mogą wystąpić jako pełnomocnik osoby poszkodowanej i zrealizować za nią wymagane formalności (po wcześniejszym rzecz jasna uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Kielcach

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Kielce

Jesteśmy skuteczni!

Nasi pracownicy mają dużą wiedzę na temat przepisów prawa i wiedzą, kiedy i gdzie należy złożyć konkretne dokumenty, by uzyskać wypłatę świadczenia. Ich wsparcie jest szczególnie nieocenione w tych trudnych momentach, kiedy bliscy zmagają się z śmiercią bliskiej osoby (zmarłej np. w Kielcach) i nie są w stanie we własnym zakresie podjąć odpowiednie kroki prawne.

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku osób, które zostały poważnie ranne, są hospitalizowane i przewlekle chorują na skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Długie leczenie, rehabilitacja i zła kondycja nierzadko utrudniają zajmowanie się pozyskaniem odszkodowania. Nasze wsparcie w takiej sytuacji umożliwia poszkodowanemu dokończyć terapię. Profesjonaliści będą pamiętać o wszystkich kwestiach, z wprawą ocenią i zanalizują daną sprawę, a także wskażą dodatkowe działania, jakie mogą pomóc uzyskać rekompensatę.

ODSZKODOWANIA KIELCE KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.