• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Katowice

odzyskiwanie odszkodowań w Katowicach

Proponujemy fachową pomoc prawną w ubieganiu się o odszkodowanie w przypadku, kiedy nastąpił rozstrój zdrowia, jego uszczerbek lub śmierć bliskiego. Zawsze dokładamy starań, aby odszkodowanie było jak najwyższe i odpowiednie do rozmiaru krzywdy, strat i uszkodzeń. Prowadzimy także sprawy, kiedy upłynęło już kilka lat szkody, a poszkodowany nie wnosił o uzyskanie należnej szkody lub wnosił, ale przyznano mu zaniżoną rekompensatę.

 

Nasi specjaliści udzielają także porad i informacji na temat czynności, które należy podjąć po wypadku i instruują, jak należy udokumentować szkodę. W zakresie, jaki umożliwia to prawo, mogą występować w charakterze pełnomocnika poszkodowanego i realizować za niego wymagane formalności (naturalnie po uzyskanie wcześniej upoważnienia i zgody).

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

W ofercie kancelarii znajduje się możliwość udzielenia profesjonalnej pomocy prawnej w ubieganiu się o rekompensatę, kiedy mamy do czynienia z uszczerbkiem na zdrowiu, rozstrojem zdrowia i śmiercią członka rodziny. W każdym przypadku kancelaria stara się, aby odszkodowanie było jak najwyższe i odpowiednie do doznanych strat i krzywdy. Dochodzi ona roszczeń również wtedy, kiedy minął już jakiś czas od nieszczęśliwego zdarzenia, a osoba poszkodowana nie wnosiła jeszcze o odszkodowanie lub wnosiła, ale zostało ono zaniżone.

 

Nasi specjaliści udzielają także porad i informacji na temat czynności, które należy podjąć po wypadku i instruują, jak należy udokumentować szkodę. W zakresie, jaki umożliwia to prawo, mogą występować w charakterze pełnomocnika poszkodowanego i realizować za niego wymagane formalności (naturalnie po uzyskanie wcześniej upoważnienia i zgody).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Katowicach

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Katowice

Jesteśmy skuteczni!

Osoby pracujące w naszej kancelarii posiadają dużo wiedzy związanej z przepisami prawa i wiedzą, gdzie oraz kiedy należy zanieść stosowne dokumenty, by otrzymać odszkodowanie. Ich pomoc staje się szczególnie ważna w ciężkich momentach, kiedy to rodzina zmaga się ze śmiercią członka rodziny (zmarłego np. w Katowicach) i nie jest w stanie podjąć stosowne kroki prawne.

Tak samo jest w przypadku poważnie rannych, przebywających w szpitalu, chorujących przewlekle na skutek nieszczęśliwego wypadku. Długie leczenie, rehabilitacja i słaba kondycja zdrowia nierzadko utrudniają zajmowanie się uzyskaniem rekompensaty. Nasze wsparcie w tej sytuacji umożliwia bezstresowe kontynuowanie terapii. Profesjonaliści wtedy mają na uwadze wszystkie ważne kwestie i profesjonalnie oceniają, analizują i wskazują dodatkowe czynności, które mogą przybliżyć poszkodowanego do uzyskania rekompensaty.

ODSZKODOWANIA KATOWICE KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.